Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand anvelope second hand ( 55 RON ). (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/329760-vand-anvelope-second-hand-55-ron.html)

Dede21 31-07-12 13:04

Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
Vand anvelope second hand ( import Germania ).

Anvelopele sunt foarte bune, alcatuite din seturi de cate doua si patru bucati ( aceeasi marca ).
Dimensiuni existente in stoc, variatiuni pe 15 si 16 toli. ( fara Logan ).
Aproximativ 160 bucati, fara galme sau taieturi.

Este lichidare de stoc.

Pentru cine doreste sa achizitioneze intreaga cantitate, pretul este de 55 ron. / buc.( pręt final ), se emite factura.

La bucata, ( pe alese ) pretul este de 75 ron.
Nu vindem jenti.

Adresa este: Sos. Petricani nr. 16, sector 2

Program 9: 30 – 17: 30, inclusiv sambata.

eugen.nytro 02-08-12 17:45

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
Quote:

Originally Posted by Dede21 (Post 5121769)
Vand anvelope second hand ( import Germania ).

Anvelopele sunt foarte bune, alcatuite din seturi de cate doua si patru bucati ( aceeasi marca ).
Dimensiuni existente in stoc, variatiuni pe 15 si 16 toli. ( fara Logan ).
Aproximativ 160 bucati, fara galme sau taieturi.

Este lichidare de stoc.

Pentru cine doreste sa achizitioneze intreaga cantitate, pretul este de 55 ron. / buc.( pręt final ), se emite factura.

La bucata, ( pe alese ) pretul este de 75 ron.
Nu vindem jenti.

Adresa este: Sos. Petricani nr. 16, sector 2

Program 9: 30 – 17: 30, inclusiv sambata.



sal 195/40/16 gasim sau 195 45/16 ?

BluBear 02-08-12 21:57

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
185/50/14
185/55/14

Dede21 03-08-12 09:08

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
eugen nytro

Pe un golf generatie mai veche am montat 205/45/ R16, merge si aceasta dimensiune fara probleme.Din pacate si aceasta dimensiune este epuizata.

Cu respect,

Dede21 03-08-12 09:15

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
BluBear

Salut, despre ce masina este vorba?

BluBear 03-08-12 10:47

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
Solenza

185/50(55)/14

195/40(45)/14

Gemballa_v12 03-08-12 21:51

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
245/45/r17 de vara gasesc 4 bucati?

eugen.nytro 09-08-12 07:18

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
Quote:

Originally Posted by Dede21 (Post 5125325)
eugen nytro

Pe un golf generatie mai veche am montat 205/45/ R16, merge si aceasta dimensiune fara probleme.Din pacate si aceasta dimensiune este epuizata.

Cu respect,

Ms frumos

BluBear 09-08-12 09:05

Re: Vand anvelope second hand ( 55 RON ).
 
Nu am primit raspuns.


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning