![]() |
Cumpar capace Borbet A
Cumpar un set de capace pt jante, modelul care se potriveste si pe Borbet A. Plate sau cu hexagon.
Astept oferte. |
Re: Cumpar capace Borbet A
Ai sa fi socat,dar merg cele de Logan,cu minime modificari.Adica se mareste gaura de prindere un pic,se trage un chit de fibra peste sigla ”Dacia”(obligatoriu..)dupa care un spray discret.Am avut eu si asa le-am facut.
|
Re: Cumpar capace Borbet A
WoW ... merci pt detalii :D .
Cele de Logan se gasesc la dealeri autorizati Dacia sau pe unde ? |
Re: Cumpar capace Borbet A
Nu stiu..Mie mi le-a dat gratis cineva (3) si unul l-am luat SH din Vitan..In mod sigur gasesti pe la magazinele de piese de cartier.Daca nu pe stoc,la comanda.Nu pot sa-ti spun pret,nu mai imi aduc aminte.
E vorba de jante de Logan din 2007-2008. |
Re: Cumpar capace Borbet A
Am probat capace de pe jante ca astea si nu se potrivesc, sunt mici ...
|
Re: Cumpar capace Borbet A
Nu mai stiu daca ala e modelul de Logan,insa asta e modelul de Borbet pe care le-am folosit.
http://postimage.org/image/e8s0bdr55/full/ |
Re: Cumpar capace Borbet A
Am eu un set d capace kare ti s ar potrivi.le am luat pt mine dar nu mi se potrivesc la prindere.
|
Re: Cumpar capace Borbet A
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning