![]() |
schimb nokia 7610
schimb un nokia 7610 http://www.gsmarena.com/nokia_7610-703.php cu nokia 6630 / 6680 / 6230i ofer si diferenta
am la el cutie, manuale, incarcator card de 64 si o carcasa de rezerva |
Re: schimb nokia 7610
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/32968-vand-telefoane-mobile-folosite.html poate vrei ceva de aici
|
Re: schimb nokia 7610
cat mai vrei pana la N91
|
Re: schimb nokia 7610
450 ron. suna-ma si vb daca vrei
|
Re: schimb nokia 7610
sorry sunt multi bani de investit
bafta la vanzare |
Re: schimb nokia 7610
mersi mult. si tie la fel!!!
|
Re: schimb nokia 7610
cat imi mai oferi pt un k750i impecabil cu card de 512 si handsfree ?? telefon ul este silver neumblat in el . .. . . mess > b_12_joy
|
Re: schimb nokia 7610
vandut .....
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning