![]() |
Supernova "bari less"
Salut.
Are cineva idee cum arata o supernova fara barile de protectie montate. Am vazut ca la 1300 arata super frumos fara si ma gandeam la supernova cum arata. Daca are cineva o poza sau a demontat barile la masina sa lase un reply va rog. Chiar nu am gasit poze fara bari. multumesc |
Re: Supernova "bari less"
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning