Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 3 LCD-uri (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/328181-vand-3-lcd-uri.html)

jack daniels 19-07-12 11:15

Vand 3 LCD-uri
 
Vand 3 LCD-uri, doua Samsung 940N la pretul de 200ron bucata si un LG Flatron L204WT la pretul de 250ron. Sunt in stare buna de functionare si estetica, au cabluri de alimentare si VGA.

jack daniels 30-07-12 15:32

Re: Vand 3 LCD-uri
 
ANUNT VALABIL.

jack daniels 27-08-12 09:28

Re: Vand 3 LCD-uri
 
Vand doua Samsung 940N la pretul de 200ron bucata. Sunt in stare buna de functionare si estetica, au cabluri de alimentare si VGA.

jack daniels 13-09-12 13:03

Re: Vand 3 LCD-uri
 
ANUNT VALABIL.

jack daniels 19-12-12 17:02

Re: Vand 3 LCD-uri
 
S-au vandut, se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning