![]() |
salutare...ma poate ajuta cineva?
salut baieti...am o mica problema,sau mai exact o nelamurire....cum as putea sa fac sa`mi pornesc pozitiile si sa se aprinda pozitiile normale din faruri dar in acelasi timp sa am si semnalizarile aprinse dar la o intensitate mai mica?...ma poate ajuta cineva sau si`o facut careva chestia asta pe masina...???
ideea ii sa fie ceva gen ca la pisicile de state |
Re: salutare...ma poate ajuta cineva?
Desi nu inteleg ratiunea prin care ai vrea sa faci asta, e destul de simplu. Bagi bec cu 2 filamente, bec si soclu ca cel din stop de la pozitii/ceata si legi filamentul mic pe pozitii iar cel mare pe semnalizare. Si gasesti o cale sa calculezi siguranta necesara. Sau mai dai o gaura in semnalizari si mai tragi un bec... Cum vrei.
|
Re: salutare...ma poate ajuta cineva?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:51. |
- Copyright 2026 4Tuning