![]() |
Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
Cum desfac si eu o cheie de Seat Leon din 2001 ??? Sa ii schimb bateria fiindca nu mai merge sa descui sau sa incui masina de pe cheie ..
P.S: Nu este cheie de tip briceag .. Are 2 butoane pe ea :-? |
Re: Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
S-a rezolvat se poate inchide topic ...
|
Re: Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
Salut, uite exact asa am patit si eu :(. Daca tot ai deschis topicul macar spune-ne si noua cum ai procedat.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning