Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Seat (https://forum.4tuning.ro/299-discutii-seat.html)
-   -   Ajutor cum desfac o cheie de seat ?? (https://forum.4tuning.ro/299-discutii-seat/326314-ajutor-desfac-cheie-seat.html)

p1nking 05-07-12 16:19

Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
 
Cum desfac si eu o cheie de Seat Leon din 2001 ??? Sa ii schimb bateria fiindca nu mai merge sa descui sau sa incui masina de pe cheie ..

P.S: Nu este cheie de tip briceag .. Are 2 butoane pe ea :-?

p1nking 05-07-12 23:14

Re: Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
 
S-a rezolvat se poate inchide topic ...

honeybal 09-11-12 17:56

Re: Ajutor cum desfac o cheie de seat ??
 
Salut, uite exact asa am patit si eu :(. Daca tot ai deschis topicul macar spune-ne si noua cum ai procedat.


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning