Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   X Type :D astept sugestii de modificare (https://forum.4tuning.ro/400-europene/326118-type-astept-sugestii-modificare.html)

mihaiyrd 04-07-12 11:54

X Type :D astept sugestii de modificare
 
De curand sunt posesor al unui jaguar X type 2.0 tdi an 2005 ...
As vrea sa schimb mai multe pe la ea poate poate veniti si voi cu propuneri :D ms

B XX ADI 04-07-12 12:32

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5089810)
De curand sunt posesor al unui jaguar X type 2.0 tdi an 2005 ...
As vrea sa schimb mai multe pe la ea poate poate veniti si voi cu propuneri :D ms

trebuie sa pui poze ca sa vada lumea starea actuala a masinii:)..pe langa faptul ca e murdara:lol:

mihaiyrd 04-07-12 12:36

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
4 Attachment(s)
Cateva poze :

cristi_xj6 11-09-12 00:29

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
frumoasa masina felicitari!! am avut si eu jaguar xj6 si e greu cu modificarile la jaguar....jante si un kit exterior ARDEN cu o evacuare pe masura si cam asta e tot parerea mea...

mihaiyrd 06-11-12 07:44

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by cristi_xj6 (Post 5169616)
frumoasa masina felicitari!! am avut si eu jaguar xj6 si e greu cu modificarile la jaguar....jante si un kit exterior ARDEN cu o evacuare pe masura si cam asta e tot parerea mea...

ai idee de unde fac rost de prelungirea de la bara de fata de la arden??

cristi_xj6 06-11-12 13:59

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5236678)
ai idee de unde fac rost de prelungirea de la bara de fata de la arden??

www.ebay.co.uk

mihaiyrd 12-11-12 10:15

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by cristi_xj6 (Post 5237091)

nu gasesc .... ma intereseaza doar prelungirile alea bara fata si spate ... si grila as vrea sa o mai schimb cu modelul de facelift

cristi_xj6 12-11-12 11:18

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5244454)
nu gasesc .... ma intereseaza doar prelungirile alea bara fata si spate ... si grila as vrea sa o mai schimb cu modelul de facelift

Uite bara fata spate si praguri.

http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1ae7


http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1de8



http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda189f

mihaiyrd 12-11-12 11:28

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
bara fata nu o vad e doar grila la linkul al 2 lea ... oricum sunt niste preturi ft mari ... ai idee daca bara de fata e lipita de prelungirea aia sau e separat? m ar interesa doar prelungirea

cristi_xj6 12-11-12 11:32

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5244548)
bara fata nu o vad e doar grila la linkul al 2 lea ... oricum sunt niste preturi ft mari ... ai idee daca bara de fata e lipita de prelungirea aia sau e separat? m ar interesa doar prelungirea

Prelungirea e prinsa de bara originala asa e kitul de arden...e normal sa fie scumpe...asa e la jag mai ales la arden....si oriunde cand te duci sa iti iei cv pt masina si te intreaba ce masina e si zici jaguar iti mareste pretul....eu mereu ocoleam sa zic c masina e....

mihaiyrd 12-11-12 11:48

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
da mi s a intamplat si mie in parcare la un concert ... era 50 lei biletul la concert si tiganusul ala mi a cerut si el 50 lei la parcare ... a crezut ca nu ma uit la bani probabil :)) ... am preferat sa o parchez o starada mai sus ...


in primavara sau chiar mai repede o sa o vopsesc alta culoare ... eu as vrea atlantis blue de pe m3 ... imi place mult culoarea ... tu ai vreo alta idee de nuanta de albastru mai frum a asta ?

cristi_xj6 12-11-12 12:05

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
Quote:

Originally Posted by mihaiyrd (Post 5244589)
da mi s a intamplat si mie in parcare la un concert ... era 50 lei biletul la concert si tiganusul ala mi a cerut si el 50 lei la parcare ... a crezut ca nu ma uit la bani probabil :)) ... am preferat sa o parchez o starada mai sus ...


in primavara sau chiar mai repede o sa o vopsesc alta culoare ... eu as vrea atlantis blue de pe m3 ... imi place mult culoarea ... tu ai vreo alta idee de nuanta de albastru mai frum a asta ?


E foarte frumoasa nuanta...ar fi bine sa gasesti ceva arpopiat de la jaguar.... Interiorul ce culoare e? Eu la exterior daca as avea un x-tupe las face verdele din poza...se vede genial culoarae asta mai aels in soare.

mihaiyrd 12-11-12 12:07

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
interiorul e negru

care nuanta verde ?

cristi_xj6 12-11-12 12:07

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
2 Attachment(s)
si pozele

mihaiyrd 12-11-12 12:09

Re: X Type :D astept sugestii de modificare
 
stiu culoarea ... dar e mult mai special atlantisul stai sa urc o poza ... mi au vopist baietii de la serviceul unde vreau sa vopsesc masina o aripa de logan sa vad cam cum le iese


All times are GMT +2. The time now is 05:52.

- Copyright 2026 4Tuning