![]() |
X Type :D astept sugestii de modificare
De curand sunt posesor al unui jaguar X type 2.0 tdi an 2005 ...
As vrea sa schimb mai multe pe la ea poate poate veniti si voi cu propuneri :D ms |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
4 Attachment(s)
Cateva poze :
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
frumoasa masina felicitari!! am avut si eu jaguar xj6 si e greu cu modificarile la jaguar....jante si un kit exterior ARDEN cu o evacuare pe masura si cam asta e tot parerea mea...
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1ae7 http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda1de8 http://www.ebay.co.uk/itm/JAGUAR-X-T...item564bda189f |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
da mi s a intamplat si mie in parcare la un concert ... era 50 lei biletul la concert si tiganusul ala mi a cerut si el 50 lei la parcare ... a crezut ca nu ma uit la bani probabil :)) ... am preferat sa o parchez o starada mai sus ...
in primavara sau chiar mai repede o sa o vopsesc alta culoare ... eu as vrea atlantis blue de pe m3 ... imi place mult culoarea ... tu ai vreo alta idee de nuanta de albastru mai frum a asta ? |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
E foarte frumoasa nuanta...ar fi bine sa gasesti ceva arpopiat de la jaguar.... Interiorul ce culoare e? Eu la exterior daca as avea un x-tupe las face verdele din poza...se vede genial culoarae asta mai aels in soare. |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
interiorul e negru
care nuanta verde ? |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
2 Attachment(s)
si pozele
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
stiu culoarea ... dar e mult mai special atlantisul stai sa urc o poza ... mi au vopist baietii de la serviceul unde vreau sa vopsesc masina o aripa de logan sa vad cam cum le iese
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:52. |
- Copyright 2026 4Tuning