![]() |
Culoare bmw
Am si eu o intrebare :D Daca am postat gresit imi cer scuze.
Ce parere aveti de culoarea rosie pe un bmw e90? arata urat? afecteaza aceasta culoare la o eventuala vanzare?. Multumesc |
Re: Culoare bmw
Quote:
|
Re: Culoare bmw
salut ai dreptate este vorba despre JAPANROT
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:02. |
- Copyright 2026 4Tuning