![]() |
Bmw E30 sau BMW E34
As vrea sa va intreb cam in ce bani se incadreaza un BMW30 sau un BMW34, inmatriculat in ro, cu acte in regula, in jurul anului 1990? Multumesc.
|
Re: Bmw E30 sau BMW E34
depinde de starea în care se află...de motorizare,dotări...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:13. |
- Copyright 2026 4Tuning