![]() |
Sfat achizitie auto 2000-2500euro
Salutare tuturor, vreau sa imi iau o masina sa fie incepand din 2000-2001, neimatriculata iar taxa sa ii fie mica, motor nu mai mic de 1.5i si sa aiba AC. Ce masina imi recomandati?
|
Re: Sfat achizitie auto 2000-2500euro
am un saab 93 aero cabrio la 2500 eur.INMATRICULAT RO.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning