Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

iasi_drifter 12-01-05 00:09

Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
2 Attachment(s)
nu credeti ca lipsesc niste zaruri, o banana, un brad parfumat de pe lantul ala?

aR99bMw 12-01-05 00:47

hahah...nu inteleg ce e cu cheia aia de la poarta acolo :)))
bine ca nu si-o legat telecomanda de la alarma la gat:))

Hondarul 12-01-05 08:41

Ce caterinca... Toata tzara a vb de fiarele d-nei Esca... :lol:

ffocus 12-01-05 11:31

credinta este cheia sufletului curat :lol: :lol: :lol:

iasi_drifter 12-01-05 12:14

hai spuneti ce ati mai agata acolo.
eu mai propun un cd

ffocus 12-01-05 12:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
hai spuneti ce ati mai agata acolo.
eu mai propun un cd

hahaha..sa n-o mai prinda radaru

Mr.Nice 18-01-05 11:17

1 Attachment(s)
Ceva foarte tare din ciclul: DACA BARBATII SUNT PORCI ATUNCI FEMEILE......





PEACE
:peace:

Murarashu 18-01-05 11:22

multumesc Mr.Nice ! faza e tare de tot !!!!!! :lol: :lol: :lol:

LaMishto 18-01-05 21:49

o roata de rezerva n`ar da bine pe pieptu` d-nei esca? :lol:

Bogdan_16v 18-01-05 23:22

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
Ceva foarte tare din ciclul: DACA BARBATII SUNT PORCI ATUNCI FEMEILE......

PEACE
:peace:

LOL..Andreea Esca, una din vacile mileniului? :lol: Pacat, mie-mi place mult de ea, e asa dezinvolta... :D

iasi_drifter 24-03-05 00:38

1 Attachment(s)
astea ce or mai fi? :lol:

Psycho 24-03-05 00:45

mie`mi seamana cu bile d`alea de bagat in locurile intunecate .. agatzate la gat :))

Singurelu 24-03-05 07:15

asta am vazut`o aseara......... :lol: :lol: :lol: c`am penala Andreea asta....care`i stie mailu sau ceva de genu!Ii scriem cat de mult o iubim..ce zicetzi?

Psycho 24-03-05 08:13

hai k vedem pe protv.ro ... brb

WYK-ul 25-03-05 09:57

Laba Rosie... No comment....
 
http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/laba.jpg


http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1futsl.jpg


http://www.vrooomracing2.as.ro/pozeforum/1g18xz.jpg

Despre prima poza nu se mai poate spune nimik...
A doua... doi extraterestrii
Iar la a trei-a vreau sa va uitati putin mai atent, si sa vedeti daca e ceva special...
Imi cer scuze daca cumva am fost offtopic...
Va salut


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning