![]() |
Am si eu un ford orion
Salutare...am si eu un ford orion model 85 motor schimbat 1.8 D si m-ar interesa de unde pot sa fac si eu rost de un manual pt el....dau o bere nu degeaba....bineinteles fara alcool....:D
|
Re: Am si eu un ford orion
Quote:
|
Re: Am si eu un ford orion
Buna..Ce zici mi-l poti trimite si mie in mail te rog frumos...Nu degeaba bineinteles...:-) ...daca ai sti de cand caut...nici nu iti imaginezi...spui ce si cat face....
Cu respect DJ_cozama |
| All times are GMT +2. The time now is 14:10. |
- Copyright 2026 4Tuning