Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Ford (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford.html)
-   -   Am si eu un ford orion (https://forum.4tuning.ro/325-discutii-ford/32446-ford-orion.html)

DJ_cozama 04-02-07 09:48

Am si eu un ford orion
 
Salutare...am si eu un ford orion model 85 motor schimbat 1.8 D si m-ar interesa de unde pot sa fac si eu rost de un manual pt el....dau o bere nu degeaba....bineinteles fara alcool....:D

Marian_st 10-06-07 19:19

Re: Am si eu un ford orion
 
Quote:

Originally Posted by DJ_cozama (Post 730046)
Salutare...am si eu un ford orion model 85 motor schimbat 1.8 D si m-ar interesa de unde pot sa fac si eu rost de un manual pt el....dau o bere nu degeaba....bineinteles fara alcool....:D

am eu manual

DJ_cozama 11-06-07 06:40

Re: Am si eu un ford orion
 
Buna..Ce zici mi-l poti trimite si mie in mail te rog frumos...Nu degeaba bineinteles...:-) ...daca ai sti de cand caut...nici nu iti imaginezi...spui ce si cat face....
Cu respect DJ_cozama


All times are GMT +2. The time now is 14:10.

- Copyright 2026 4Tuning