![]() |
Over The Show Motorsport
OverTheShow s-a nascut din dorinta de a ne face cunoscute realizarile, modeste sau mai putin modeste, in ceea ce priveste modificarile aduse masinilor stock. Dupa cum sugereaza si numele clubului, vrem si avem speranta ca vom reusi sa ne afisam cu realizarile noastre la show-urile de profil, ocazie cu care pasiunea pentru masini, schimburile de idei, sugestiile, chiar si criticile constructive sa constituie prilej de acumulare a experientei in domeniu si mai presus de toate de legarea unor noi prietenii.
|
Re: Over The Show Motorsport
Ce masini aveti?Cateva poze.
|
Re: Over The Show Motorsport
10 Attachment(s)
am asteptat raspunsul unui moderator ca nu stiam daca am creat theardul cum trebuie aici sunt o parte din masini suntem la inceput de drum avem idei speram sa iasa ceva frumos :twisted:
|
Re: Over The Show Motorsport
Succes, dar vad ca sunt vreo 2 masini care eu cu clubul ala, Sufletul Strazilor, nu ?
|
Re: Over The Show Motorsport
rog un moderator sa inchida acest thread
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:03. |
- Copyright 2026 4Tuning