Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   sall de ce cosuma bmw mult (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/324109-sall-cosuma-bmw.html)

jeankyvu 19-06-12 19:09

sall de ce cosuma bmw mult
 
sall am si eu o intrebare am 2 bmw e 36 sedan 18 benzina
si un cupe 318 is benzina si cupeu papa pe oras 22la 100km


sedanu papa la fel de ce dela ce o fi de cosuma asa mult
VA MULTUMESC CEI CARE MA AJUTA

Sparkle_81 19-06-12 19:42

Re: sall de ce cosuma bmw mult
 
:rolleyes2 Am citit cam de 3 ori sa inteleg ce vrei sa scri ! Nu ti-a placut gramatica ...deloc; bine ca nu mai e Mirc-ul la moda ca nu mai intelegeam mai nimic !

:arrow: Pentru consum marit verifica/schimba : sonda lambda, bujii. debitmetru, aer fals,filtre, presiune in pneuri.

Asta pentru inceput.

Roby_m 15-07-12 21:22

Re: sall de ce cosuma bmw mult
 
alt analfabet.........

alexxpassat2003 15-07-12 21:52

Re: sall de ce cosuma bmw mult
 
eu cred ca e la misto:shock: nu se poate asa ceva:lol:

Roby_m 15-07-12 23:03

Re: sall de ce cosuma bmw mult
 
asa sunt si cei care tot pica bacul an de an, tot la misto.

the_rifle 17-07-12 14:41

Re: sall de ce cosuma bmw mult
 
Quote:

Originally Posted by Sparkle_81 (Post 5071980)
ce vrei sa scri ! Nu ti-a placut gramatica

Bine ca ti-a placut tie... :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:50.

- Copyright 2026 4Tuning