![]() |
sall de ce cosuma bmw mult
sall am si eu o intrebare am 2 bmw e 36 sedan 18 benzina
si un cupe 318 is benzina si cupeu papa pe oras 22la 100km sedanu papa la fel de ce dela ce o fi de cosuma asa mult VA MULTUMESC CEI CARE MA AJUTA |
Re: sall de ce cosuma bmw mult
:rolleyes2 Am citit cam de 3 ori sa inteleg ce vrei sa scri ! Nu ti-a placut gramatica ...deloc; bine ca nu mai e Mirc-ul la moda ca nu mai intelegeam mai nimic !
:arrow: Pentru consum marit verifica/schimba : sonda lambda, bujii. debitmetru, aer fals,filtre, presiune in pneuri. Asta pentru inceput. |
Re: sall de ce cosuma bmw mult
alt analfabet.........
|
Re: sall de ce cosuma bmw mult
eu cred ca e la misto:shock: nu se poate asa ceva:lol:
|
Re: sall de ce cosuma bmw mult
asa sunt si cei care tot pica bacul an de an, tot la misto.
|
Re: sall de ce cosuma bmw mult
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:50. |
- Copyright 2026 4Tuning