Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   sfat recarosare opel astra 1992 (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/324099-sfat-recarosare-opel-astra-1992-a.html)

me_maxis 19-06-12 18:03

sfat recarosare opel astra 1992
 
salutare varul meu are un opel astra din 1992 cu motor 1.8 benzina il are cam de 6 ani,ma rugat sa ma uit putin la el sa-i zic ce bube are si ma intrebat daca ar merita sal recaroseze.
masina este rupta toooata podeaua sau cum ai zice este praf te ia plansu dca te uiti sub ea pragurile sunt rupte aripile fata si tot ce este in spate deasupra rotilor si portbagaj sunt praf usile clar si ele sunt praf trapa este daramata.
acum voi ce ziceti sa o recaroseze(in ce consta asta si cat ar costa ) sau sa cumpere o masina fara acte si sa o faca pe aia cu actele asteia ?

astept pareri sfaturi multumesc

gaby_dtm 09-01-13 12:09

Re: sfat recarosare opel astra 1992
 
Quote:

Originally Posted by me_maxis (Post 5071864)
salutare varul meu are un opel astra din 1992 cu motor 1.8 benzina il are cam de 6 ani,ma rugat sa ma uit putin la el sa-i zic ce bube are si ma intrebat daca ar merita sal recaroseze.
masina este rupta toooata podeaua sau cum ai zice este praf te ia plansu dca te uiti sub ea pragurile sunt rupte aripile fata si tot ce este in spate deasupra rotilor si portbagaj sunt praf usile clar si ele sunt praf trapa este daramata.
acum voi ce ziceti sa o recaroseze(in ce consta asta si cat ar costa ) sau sa cumpere o masina fara acte si sa o faca pe aia cu actele asteia ?

astept pareri sfaturi multumesc

salut , pai in primul rand iti trebuie caroserie ,daca vrei pe naspa schimbi seriile si numerele, daca este aceaiasi culoare bineanteles, daca nu , ai cv de alergat pe la RAR si multe taxe de platit.bafta


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning