![]() |
sfat recarosare opel astra 1992
salutare varul meu are un opel astra din 1992 cu motor 1.8 benzina il are cam de 6 ani,ma rugat sa ma uit putin la el sa-i zic ce bube are si ma intrebat daca ar merita sal recaroseze.
masina este rupta toooata podeaua sau cum ai zice este praf te ia plansu dca te uiti sub ea pragurile sunt rupte aripile fata si tot ce este in spate deasupra rotilor si portbagaj sunt praf usile clar si ele sunt praf trapa este daramata. acum voi ce ziceti sa o recaroseze(in ce consta asta si cat ar costa ) sau sa cumpere o masina fara acte si sa o faca pe aia cu actele asteia ? astept pareri sfaturi multumesc |
Re: sfat recarosare opel astra 1992
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning