Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand card carburant (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/323595-vand-card-carburant.html)

cangri 15-06-12 18:58

Vand card carburant
 
Vand card carburant in valoare de 150 RON.
Acesta poate fi folosit in benzinariile Automat.
Mai este valabil doar luna aceasta.
Benzinariile se pot gasi in urmatoarele locatii:
http://www.automatromania.ro/ro/statii

Pret 150Ron sau cea mai buna oferta.
Accept si schimb cu obiecte la pret similar.Gen becuri cu LED bentru masina,telefoane mobile,sau alte obiecte utile.
Astept oferte!

Contact:Y.M. kupd82 sau P.M.

sapte01 16-06-12 11:11

Re: Vand card carburant
 
Din pacate vad ca in Bucuresti nu au nimic deschis.

cangri 16-06-12 19:42

Re: Vand card carburant
 
Daca era in Bucuresti il foloseam eu :-)

cangri 20-06-12 18:35

Re: Vand card carburant
 
Nu vrea nimeni carburant ieftin?

nick_jmen 22-06-12 12:23

Re: Vand card carburant
 
un ultim pret pe PM ?

cangri 28-06-12 07:59

Re: Vand card carburant
 
S-a vandut.Se poate inchide.
Multumesc de gazduire!


All times are GMT +2. The time now is 09:08.

- Copyright 2026 4Tuning