![]() |
Vand card carburant
Vand card carburant in valoare de 150 RON.
Acesta poate fi folosit in benzinariile Automat. Mai este valabil doar luna aceasta. Benzinariile se pot gasi in urmatoarele locatii: http://www.automatromania.ro/ro/statii Pret 150Ron sau cea mai buna oferta. Accept si schimb cu obiecte la pret similar.Gen becuri cu LED bentru masina,telefoane mobile,sau alte obiecte utile. Astept oferte! Contact:Y.M. kupd82 sau P.M. |
Re: Vand card carburant
Din pacate vad ca in Bucuresti nu au nimic deschis.
|
Re: Vand card carburant
Daca era in Bucuresti il foloseam eu :-)
|
Re: Vand card carburant
Nu vrea nimeni carburant ieftin?
|
Re: Vand card carburant
un ultim pret pe PM ?
|
Re: Vand card carburant
S-a vandut.Se poate inchide.
Multumesc de gazduire! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:08. |
- Copyright 2026 4Tuning