Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Tico BH-81-SLY (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/32359-tico-bh-81-sly.html)

Most_Wanted 02-02-07 23:12

Tico BH-81-SLY
 
4 Attachment(s)
banuiesc ca unii stiti masinuta aceasta ....acum amsina va lua o forma noua un paint nou ...va disparea ice age ..va primi si un lambo dors .....capota sar putea sa o taiem in doua sa se deschida totu diferit la ea ..si portbagajul ...dar deocamdata raman doar usile ....
pareri

Andrey` 02-02-07 23:36

Re: Tico BH-81-SLY
 
super tare frate :D cred ca e cel mai tunnat tico din toata tara :) bafta in continuare cu proiectul :)

Most_Wanted 03-02-07 00:05

Re: Tico BH-81-SLY
 
azi am reusit sa inaintam ...am imbrxcat scaunele in material ...tigrat alb ....si am reusit sa facem claxonul .....ca draq azi am fost prin oras si incercam si noi sa claxonam dupa fetite si nu avaeam claxon ...si neam enervat ...

Loukas 03-02-07 01:02

Re: Tico BH-81-SLY
 
salutare si felicitari pentru achizitie. Am vazut-o si eu pe la show-urile de pe la noi. Am vazut-o in mai multe etape. sincer , partea frontala nu e deloc pe gustul meu. In rest , alte jante mai speciale ca astea is cam pe toate matizurile , deja au devenit o banalitate....si in rest bafta la proiect. Acuma fiecare cu gusturile lui.

Most_Wanted 03-02-07 01:06

Re: Tico BH-81-SLY
 
masina nu e amea e a unui prieten lucram impreuna ...si mai lucram si la a lui ...eu i-am zis de jante dar omu nu vreaa....ce sa ii fac ...nu pot sa te caci in gustu omului

tavisor 03-02-07 12:54

Re: Tico BH-81-SLY
 
Unde e masian acuma in oradea sau in constanta?
Nu am mai vazuto de ceva vreme prin oradea.

BGD_NNE 03-02-07 22:32

Re: Tico BH-81-SLY
 
E prima oara knd o vad si sincer nu am cuvinte .MUlt prea tare , succes in ceea ce vretzi voi sa ii facetzi si asteptam dovezi :P

Most_Wanted 04-02-07 12:16

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 728930)
Unde e masian acuma in oradea sau in constanta?
Nu am mai vazuto de ceva vreme prin oradea.

masina e in oradea acum .......

Pastiluta 04-02-07 12:37

Re: Tico BH-81-SLY
 
:lol: Pot as spun k masina este superba :lol: Oricum TICO :lol:

DolusD 04-02-07 13:57

Re: Tico BH-81-SLY
 
wow , e super tare masina , am mai vazut tico tunat dar asta e bestial , bafta in continuare !

Vialy 04-02-07 14:21

Re: Tico BH-81-SLY
 
Sincer vreau sa spun si eu parerea mea !
1.Felicit pe posesor pt ca a incercat ceva nou .. si uimitor pt un tico !
2.Dar daca stai sa analizezi fiecare lucru de pe masina .. iti poti da seama ca se pierde o anumita linie !

Adica , desenele alea sunt Hilare, spoilaru pe fatza parca nu ii sta pe tico , jantele se gasesc peste tot, TICO e o masina mica si patratoasa ... , iar in interior e misto dar parca pare un patut de copil mic cu toate jucariile posibile insirate !

PAREREA MEA ... ca putea sa-l faca mult mai tare daca nu se aglomera cu atatea lucruri inutile! " de ex. suporturile de telefon de pe stalpul stanga al soferului"

REPET imi place masina ... dar se putea si mai bine ! acum fiecare cu gusturile lui !

Most_Wanted 04-02-07 14:58

Re: Tico BH-81-SLY
 
nu poti sa te caci in gustul omului .....dupa cum am zis ...masina va capata un nou paint ....nu va mai fii ice age ....jantele nu vrea baiatu sa le shimbe ....plus ca acum facem si evazarile la aripi ..daca am pune alte jante riscul e sa atiga la fiecare gropita ....daca el vrea asa .....asa face ..oricum nu mai e tico ca asta....

Most_Wanted 04-02-07 15:02

Re: Tico BH-81-SLY
 
3 Attachment(s)
un proiect virtual facut in 5 minute ...cam asa ar trebuii sa iasa

solo24 04-02-07 15:57

Re: Tico BH-81-SLY
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted (Post 730530)
un proiect virtual facut in 5 minute ...cam asa ar trebuii sa iasa

tovarase respect pt masina in c stadiu vreti sa o aduceti
ar fi una dintre cela mai tunate masinutze
felicitari tot respectu pt munca

Laure2fast 04-02-07 16:34

Re: Tico BH-81-SLY
 
eleronu ala nu prea are ce cauta acolo..in rest super mashinutza..bafta in continuare


All times are GMT +2. The time now is 17:42.

- Copyright 2026 4Tuning