![]() |
Vand 2 x Iphone 4 Black
Vand Iphone 4 8GB Black arata impecabil..telefonul este cumparat de la Vodafone Romania de catre mine. Am cutia si actele telefonului. Ofer factura cumparatorului. Are 2 ani garantie la Vodafone Romania. - 1300 RON
Vand Iphone 4 ..telefonu este black..de 16gb..arata foarte bine 9/10..nu este busit sau scapat pe jos. Functioneaza in orice retea cu gevey sim..se poate face si neverlocked..am telefon + incarcator + cablu de date si o husa + gevey sim .Eu folosesc telefonu pe Cosmote ..se poate folosi in orice retea. Are jailbreak + numeroase aplicatii si jocuri instalate. - 1050 RON Contact 0760.892.740 |
Re: Vand 2 x Iphone 4 Black
imi poti pune si mie ceva poze cu cel cu gevey?eventual cu tot ce ai la el.sunt interesat iar in weekend am drum la buc..poate batem palma.Multumesc.
|
Re: Vand 2 x Iphone 4 Black
s-au dat ambele. close topic.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning