![]() |
my Renault 19
6 Attachment(s)
i timpu sa pun si eu niste poze cu masinuta mea...RENAULT 19..1721cmc jenti cms 14' HU pioneer Pioneer DEH-P5730MP +statie si subwoofer blaupunkt cam 400W tot sistemu....desenele is facute de mine cu airbrushu...daca va intereseaza vre-un model....oricand:-)
|
Re: my Renault 19
am si eu o intrebare se merita sa bagi bani intr un r19 si km kt??:-)
|
Re: my Renault 19
Quote:
|
Re: my Renault 19
mah am si io de vanzare un renault 19 negru inmatriculat ro motor multi puct 1,7 , si inca unu gri fara acte le dau cu 3500E daca sti pe cineva :D sunt in perfecta stare amandoua azi mam hotarat sa le dau ,,,,,,
|
Re: my Renault 19
cat ceri pe ala inmatriculat si cate usi are si din ce an???
|
Re: my Renault 19
zi un pret la ren neinmatriculat si ceva de el
|
Re: my Renault 19
Quote:
mah le dau pe amandoua....3000E...ala imatriculat are 5 usi si e din 88... si ala fara acte este identic decat ca e gri credema ca arata impecabile ca tablarie si vopsitorie...si merg super bine amandoua..la ala inmatriculat am o mica problema cu apa ,,,tre schimbate niste furtune,ca a avut gaz pe ia si mia facut motoru varza,,,iam cumparat alt motor...si mai ai un avantaj la motor,,,in cartea masini scrie (motor fara serie nu se poate pansona),,,asa ca potzi pune ce motor vrei pe ia si nu te intreaba nimeni nimic :D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning