![]() |
Peugeot 205 Gti
2 Attachment(s)
Cu Un Motor De 1.9 Aspirat Care L-am Dat Jos Si L-am Inlocuit Cu Un 2,0 Turbo ,, :)) Prietenii Stiu Dc .. Mai Departe Nici Eu Nu Stiu ,,, See You On The Street
|
Re: Peugeot 205 Gti
felicitari mele adi....jos palaria;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
acum avem 2 d`astia "mici" ...sa ne traiasca !
|
Re: Peugeot 205 Gti
felicitari... ma tot uit de 10 min la poza cu motoru parca nu vad bine :D
|
Re: Peugeot 205 Gti
Sa nu cumva sa uiti sa mentionezi si pe cei (cel)...care stii tu....
Mai ai mult de munca..dar ce a fost greu a trecut.....urmeaza v8...hihiih |
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
. si acum ca ne-am ajuns sa nu uitam de unde am plecat .. ii MULTZUMESC prietenului meu MIHAY FLY care fara el nu as fi ajuns aici .. si care ma indrumat spre toate aceste imbunatatiri aduse masinii cu noul motor si care este singurul care ma ajutat cu adevarat la terminarea masinii
|
Re: Peugeot 205 Gti
Bun venit si .... sa auzim de victime (nu umane) !
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
M-am emotionat!!!!!...de ce nu povestesti Aditza si cum face micul leu turbo...pe mine ma speriat.Cu matzele puse aiurea...fara lambda...rupea asfaltul......am ramas profund impresionat.Cat despre victime...o sa fie cu sigurantza f multe...si f de renume.
Sa nu cumva sa ii montezi terminatia aia de toba care o ai in portbagaj...e nasoala...parerea mea. Dar mai ai ceva in portbagaj care trebuie montat.....hihihihihi....... Nu pot decat sa ma bucur sincer.....pt ca esti preten de-al meu..si mai nou...esti in Speedline. |
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
AAA...am uitat sa zic....trebuie montat GPL-ul din portbagaj ca sta butelia degeaba...si pacat...ca e 17 mii l de gaz.Dar tot e bine ca e butelia mica,si nu incape mult.
|
Re: Peugeot 205 Gti
pai daca incarc butelia de GPL ajung pana in cta dar nu stiu daca ma mai intorc:P))
|
Re: Peugeot 205 Gti
EEE nu...felicitari Aditza pt cursa cu Caymanul......loool
|
Re: Peugeot 205 Gti
scor ceva:?: ;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 1 si a castigat FLY:))))))
|
Re: Peugeot 205 Gti
nu stiu despre ce vorbesti..faza cu 1.1...cred ca ai incurcat rubrica.
Eu te felicitam pt cursa porsche cayman vs Bmw 330ci. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning