Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/339-constanta.html)
-   -   Peugeot 205 Gti (https://forum.4tuning.ro/339-constanta/32285-peugeot-205-gti.html)

ady_gti 01-02-07 22:18

Peugeot 205 Gti
 
2 Attachment(s)
Cu Un Motor De 1.9 Aspirat Care L-am Dat Jos Si L-am Inlocuit Cu Un 2,0 Turbo ,, :)) Prietenii Stiu Dc .. Mai Departe Nici Eu Nu Stiu ,,, See You On The Street

Yackone 02-02-07 02:14

Re: Peugeot 205 Gti
 
felicitari mele adi....jos palaria;)

LKS 02-02-07 09:37

Re: Peugeot 205 Gti
 
acum avem 2 d`astia "mici" ...sa ne traiasca !

DnI 02-02-07 11:25

Re: Peugeot 205 Gti
 
felicitari... ma tot uit de 10 min la poza cu motoru parca nu vad bine :D

mikafly 02-02-07 18:35

Re: Peugeot 205 Gti
 
Sa nu cumva sa uiti sa mentionezi si pe cei (cel)...care stii tu....
Mai ai mult de munca..dar ce a fost greu a trecut.....urmeaza v8...hihiih

ady_gti 02-02-07 19:47

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 Attachment(s)
. si acum ca ne-am ajuns sa nu uitam de unde am plecat .. ii MULTZUMESC prietenului meu MIHAY FLY care fara el nu as fi ajuns aici .. si care ma indrumat spre toate aceste imbunatatiri aduse masinii cu noul motor si care este singurul care ma ajutat cu adevarat la terminarea masinii

Lucian 02-02-07 20:16

Re: Peugeot 205 Gti
 
Bun venit si .... sa auzim de victime (nu umane) !

M Y U 02-02-07 22:24

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 727982)
. .. ii MULTZUMESC prietenului meu MIHAY FLY ... care este singurul care ma ajutat cu adevarat...

...binenteles...

mikafly 02-02-07 23:35

Re: Peugeot 205 Gti
 
M-am emotionat!!!!!...de ce nu povestesti Aditza si cum face micul leu turbo...pe mine ma speriat.Cu matzele puse aiurea...fara lambda...rupea asfaltul......am ramas profund impresionat.Cat despre victime...o sa fie cu sigurantza f multe...si f de renume.
Sa nu cumva sa ii montezi terminatia aia de toba care o ai in portbagaj...e nasoala...parerea mea.
Dar mai ai ceva in portbagaj care trebuie montat.....hihihihihi.......
Nu pot decat sa ma bucur sincer.....pt ca esti preten de-al meu..si mai nou...esti in Speedline.

mikafly 02-02-07 23:45

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 Attachment(s)
AAA...am uitat sa zic....trebuie montat GPL-ul din portbagaj ca sta butelia degeaba...si pacat...ca e 17 mii l de gaz.Dar tot e bine ca e butelia mica,si nu incape mult.

ady_gti 03-02-07 11:48

Re: Peugeot 205 Gti
 
pai daca incarc butelia de GPL ajung pana in cta dar nu stiu daca ma mai intorc:P))

mikafly 03-02-07 12:00

Re: Peugeot 205 Gti
 
EEE nu...felicitari Aditza pt cursa cu Caymanul......loool

Yackone 03-02-07 15:46

Re: Peugeot 205 Gti
 
scor ceva:?: ;)

ady_gti 03-02-07 17:20

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 1 si a castigat FLY:))))))

mikafly 03-02-07 17:51

Re: Peugeot 205 Gti
 
nu stiu despre ce vorbesti..faza cu 1.1...cred ca ai incurcat rubrica.
Eu te felicitam pt cursa porsche cayman vs Bmw 330ci.


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning