Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Hyundai SantaFe /Honda CRV sau SangYong Rexton..??? (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/3226-hyundai-santafe-honda-crv-sangyong-rexton.html)

hyundaisantafe2002 10-01-05 17:56

Hyundai SantaFe /Honda CRV sau SangYong Rexton..???
 
carei mai buna din tre astea??? Hyundai SantaFe /Honda CRV sau SangYong Rexton..???

Bogdan_16v 10-01-05 18:56

Merg pe Honda CRV, nu HRV, ca se incadreaza in clasa, desi nici Hyundai nu e cu mult mai prejos...Ssang Yong o clasific ultima...am facut si un poll, sper ca nu te superi pt modificare... :wink:

DnI 10-01-05 19:28

SangYong Rexton parerea mea ! este o masina cu personalitate ! :wink:

LEXUS 10-01-05 22:46

REXTON ALL DAY..se vede ca s-au bagat europenii si p-acolo..

teddy 11-01-05 12:32

rexton. m-am plimbat destul cu ea... in afara ca e cam submotorizata (sau cel putin aia era) este o masina frumos (int&ext) si foarte robusta!

pimp_lex 12-01-05 01:12

Toyota Rav4

dar nefiind in sondaj, am votat Rexton, mi se pare cel mai reusit desing dintre cele 3.

hyundaisantafe2002 14-01-05 17:38

mda...ce pakat...deci masina asta e naspa??pakat... :( asta e..
poate cand voi avea bani peste un an...o sa tunez un x5...sil tunez...si vin sa ma dau cu voi...ca cu asta miar fi rusine... :oops:

teddy 14-01-05 18:14

e dragut santa fe... mai ales pe langa japitza aia de terracan!
ps. trebuia sa fie in poll si kia sorento (in acelasi price-range), care dupa parerea mea este peste toate!

Bogdan_16v 14-01-05 18:22

Aici nu e vb numai de design, mai sunt si alte considerente de luat in seama. Ma mir ca nu cunoaste nimeni cat de fiabila e CRV, in comparatie cu cele 2.

hyundaisantafe2002 14-01-05 18:24

mda...naspa...si ce impresie aveti de hyundaiu meu??? e mbun de ceva..??? :?:

SEBASTIAN 14-01-05 18:26

LEGAL RACING
 

Nu prea sunt in aceeasi clasa , dimensiunea.
Nu mi se pare o comparatie potrivita.
Totusi care sunt criterile?

SEBASTIAN 14-01-05 18:28

LEGAL RACING
 

Obligat fiind sa aleg intre cele trei merg pe REXTON.

pimp_lex 15-01-05 05:04

ma intreb ce te-a determinat sa cumperi un Hyundai Santa fe diesel?mai ales daca iti place tuningul si masinile.

SEBASTIAN 15-01-05 09:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"hyundaisantafe2002\"
mda...naspa...si ce impresie aveti de hyundaiu meu??? e mbun de ceva..??? :?:

Sa nu-ti fie rusine cu masina ta. Orice om isi ia masina care o vrea si si-o permite la un moment dat, personalitatea lui fiind importanta in aceasta alegere.
Daca tu ai vrut masina aia foarte bine inseamna ca-ti place.Are vreo importanta cui ii place sau nu cand tu mergi cu ea?
Stai linistit ca se poate lucra la performante daca asta te ingrijora.

hyundaisantafe2002 16-01-05 12:56

a..oki...
 
a..oki....ma determinat sa iau masina asta ca sa nam grija benizinii..costacam mult...si modelu diesel consuma mai putin decat aia pe benzina..a mea consuma 5,si ceva..la 100/km/h :roll:


All times are GMT +2. The time now is 18:28.

- Copyright 2026 4Tuning