Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mazda tuning (https://forum.4tuning.ro/150-mazda-tuning.html)
-   -   ce ziceti de un club mazda (https://forum.4tuning.ro/150-mazda-tuning/32201-ziceti-club-mazda.html)

BH85CLA 31-01-07 16:42

ce ziceti de un club mazda
 
nu credeti ca ar trebui sa infiintam un club ?
in fiecare oras mai mare,cu intalniri discutii..

No-X-Cape 19-02-07 20:23

Re: ce ziceti de un club mazda
 
n-ar fi rau :) buna idee ...sunt si posesor a unui model MAZDA...sustin initiativa

EuGenius 23-02-07 22:59

Re: ce ziceti de un club mazda
 
ma bucur ca a aparut aceasta initiativa,din pacate nu o mai am pe mazda-lina,era un 323 din 85 ft aratoasa,strang bani de mazdaspeed 3:)

No-X-Cape 04-03-07 18:18

Re: ce ziceti de un club mazda
 
...ia sa vedem ...e bine asa ? :), parerea mea ar fi sa facem si un schimb de ID-uri, ptr a putea tine contactul mai bine ...ce ziceti ? Don_X5m5 - Adi

Danutz Bratosin 17-03-07 21:10

Re: ce ziceti de un club mazda
 
sa dati id-urile pe privat k asa intra toti fraieri si le iau si cine stie cine va mai injura pe mes

ZooM-ZooM 25-04-07 11:42

Re: ce ziceti de un club mazda
 
deja membru.. :D
b 68 vld suntem chiar colegi de club ;)

BH85CLA 25-04-07 19:25

Re: ce ziceti de un club mazda
 
id ciprimierlut-yahoo.co.uk

Rudy87mn 26-06-07 22:40

Re: ce ziceti de un club mazda
 
salut ...eu sunt nou pe forum dar ma intereseaza foarte mult lucrurile legate de mazda:D asta pentru ca si eu sunt posesor a unei mazda ( 323 din 87 ) pare ea veche dupa spusele unor persoane dar eu ma mandresc cu ea.... am fost cu ea la mare si in austria nu am avut probleme si acu de ceva timp vrea sa incep sa fac tunning pe ea.


Ma primiti si pe mine in club ?:rolleyes2

jason 03-12-07 14:11

Re: ce ziceti de un club mazda
 
salutari eu sunt din SATU MARE am si eu un MAZDA 626 coupe
ar fi o idee buna clubul....

razzwan 05-11-08 07:49

Re: ce ziceti de un club mazda
 
cred ca ma voi inscrie si eu ... ca voi avea o mazda 626 din 96 ... :D

manchester 04-07-09 15:41

Re: ce ziceti de un club mazda
 
sal am si eu o mazda 6 ,si hai sa nu ramanem la stadiul de ,,vorbe,, cu fan clubul

adis307 04-07-09 16:47

Re: ce ziceti de un club mazda
 
Sal, este deja clubul intra pe clubmazda.ro :)

spynu007 30-09-09 23:39

Re: ce ziceti de un club mazda
 
buna idee si eu am o mazda mx3 superba.,f multumit ce sa zic:).,.,

Hyperyon 14-10-09 14:25

Re: ce ziceti de un club mazda
 
club mazda...a facut un pas in plus..are caracter si de Asociatie:
http://forum.clubmazda.ro/index.php?showforum=69
va puteti inscrie si beneficia de reduceri substantiale la dealeri (piese, manopera si alte avantaje)
atentie: statul de membru forum clubmazda.ro si statul de membru al asociatiei nu este unul si acelasi lucru, cel din urma fiind contra unei taxe anuale si de inscriere.
Pentru mai multe detalii vizitati linkul forumului
Oricum va invit sa dati join si in club [eu personal momentan sunt doar membru al clubului nu si asociatiei]
forum.clubmazda.ro
in plus pe forum veti gasi orice informatii legate de modelel detinute, probleme,e tc , participa la intalnirile locale [iasi, bucuresti, timisoara etc] si nationale
ps: sper ca nu am incalcat vreo regula a forumului...consider ca am fost conform topicului

cmzcs 10-12-09 17:51

Re: ce ziceti de un club mazda
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 2718121)
club mazda...a facut un pas in plus..are caracter si de Asociatie:
http://forum.clubmazda.ro/index.php?showforum=69
va puteti inscrie si beneficia de reduceri substantiale la dealeri (piese, manopera si alte avantaje)
atentie: statul de membru forum clubmazda.ro si statul de membru al asociatiei nu este unul si acelasi lucru, cel din urma fiind contra unei taxe anuale si de inscriere.
Pentru mai multe detalii vizitati linkul forumului
Oricum va invit sa dati join si in club [eu personal momentan sunt doar membru al clubului nu si asociatiei]
forum.clubmazda.ro
in plus pe forum veti gasi orice informatii legate de modelel detinute, probleme,e tc , participa la intalnirile locale [iasi, bucuresti, timisoara etc] si nationale
ps: sper ca nu am incalcat vreo regula a forumului...consider ca am fost conform topicului

:D si aici dau de tine DA FRATILOR HAI SA FACEM UN CLUB MAZDA AICI PTR.CA PE FORUM CLUB MAZDA DE CIND CODRIN SA ASOCIAT CU.....NU MAI POTI POSTA ,SCRIE NIMIC ACOLO k sunt membru si club mazda sincer nu merita;)


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning