Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   e34.BBB. (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/321865-e34-bbb.html)

frantz1983 04-06-12 06:33

e34.BBB.
 
Salut!
Pareri, indrumari de la cunoscatori..voi lua in seama pentru ai imbunatati aspectul.(fara:( reprosuri ca- vand) :)))

frantz1983 04-06-12 06:35

Re: e34.BBB.
 
inbunatati :P.

frantz1983 04-06-12 06:46

Re: e34.BBB.
 
4 Attachment(s)
.......

frantz1983 04-06-12 06:52

Re: e34.BBB.
 
10 Attachment(s)
.....

PDV_1989 04-06-12 17:49

Re: e34.BBB.
 
Frumoasa masina, completeazai kitul ca e pacat la cat de bine arata masina.

Ce suspensie ai pe fata ?

frantz1983 04-06-12 18:31

Re: e34.BBB.
 
te referi la bara spate cred :)
ok am sa tin cont dar in planurile mele e ceva mai primordial...


la suspensie nu stiu ce sa zic....stiu ca e sport reglabila pe duritate atat....:(e culoare galbena :)
vreau sa o schimb am luat-o cu masina si a avut-o si vechiul propietar ceva timp.
(o sa revin cu cateva poze mai vechi)

frantz1983 04-06-12 18:33

Re: e34.BBB.
 
5 Attachment(s)
.....

frantz1983 04-06-12 18:35

Re: e34.BBB.
 
ce suspensie ar fi indicata privind un buget decent si calitativa?

frantz1983 06-06-12 23:08

Re: e34.BBB.
 
4 Attachment(s)
are si un frate......de ceva timp.....:)

GabrielMotorsport 07-06-12 18:21

Re: e34.BBB.
 
Pai . In primul rand , Salutari . Bun venit tie si masini tale .
In al doilea rand . Este o masina clasica , OLD SCHOOL .Apreciez ca mai sunt si oameni care nu considera un bmw mai vechi de 2000 un cazan . Nu are nevoie de un tuning prea strident . Originalul i-a ochii singur . Incearca niste roti late , mari cam 8,5j pe 17 inch si o suspensie joasa si vopseaua sa o ti fara zgarieturi .
Daca chiar vrei un tuning , Kitul M este de ajuns . :)

frantz1983 07-06-12 22:35

Re: e34.BBB.
 
mersi :)
am ceva pe 18 la reconditionat.........o sa revin cu poze saptamana asta.....
(nu vreau sa-l injur pe vopsitor ca ma tine de 1 saptamana ca vor fi gata ca vor fii gata....:)
..oricum vreau altele mai dragutze accept pareri....:)

Renzor 08-06-12 23:03

Re: e34.BBB.
 
Ce motor ai pe ea?, e extraordinar de frumoasa masina!!

frantz1983 09-06-12 00:22

Re: e34.BBB.
 
mersi frumos..
525.24,v
am pus-o aici datorita faptului sa stiu ca exista comunitate care ma va incuraja sa o pastre:)...(pararerile acestea frumoase ma fac sa "imi bag banii in masina mea" )
cu putina rabdare v-a primi ceva mai puternisc sper...

GabrielMotorsport 09-06-12 07:56

Re: e34.BBB.
 
Daca vrei ceva mai puternic poti sa incerci 4.4 V8 :twisted: , dar trebuie sa ai ceva prin buzunare daca ma intelegi :lol:

tabokubmw 09-06-12 08:26

Re: e34.BBB.
 
Foarte frumos E34-le.

Si ca ceva mai puternic nu trebuie neaparat un 4.4 V8


Zic ca un M5 ar fi deajuns..:D


All times are GMT +2. The time now is 14:18.

- Copyright 2026 4Tuning