![]() |
cunoasteti pe cineva care vinde golf3..??
salut baieti...sper ca am postat unde trebuia acest anunt...un prieten de'al meu tocmai a venit din anglia sa isi ia un golf 3 si omu vrea neeaparat sa fie disel...ca sa consume putin,ca o sa se duca cu el inapoi in anglia... cunoastiti si voi pe cineva care are un golf 3 disel de vanzare...buget pana in 2000e dar sa fie inmatriculat RO....daca stiti ceva dati si voi un mesaj multumesc frumos....
|
Re: cunoasteti pe cineva care vinde golf3..??
Salut. Am un prieten care vinde un golf 3 gtd 1.9 variant. Consuma putin, arata bine, e ingrijita masina.. inmatriculata in RO.
E din Targu-Mures. Daca il intereseaza da-mi un semn. |
Re: cunoasteti pe cineva care vinde golf3..??
salut..variant e ala breck nuh...??
|
Re: cunoasteti pe cineva care vinde golf3..??
Da, e modelul lung.
|
Re: cunoasteti pe cineva care vinde golf3..??
aha...imi cer scuze dar nu e interesat de acel model....sau golf 2
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning