Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Comenzi EastBay !!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/32154-comenzi-eastbay.html)

bogdan_memphys 30-01-07 23:36

Comenzi EastBay !!!
 
Cine este interesat www.eastbay.com Comisionul este de 15 $ la orice produs. Comenzile se fac din 2 in 2 saptamini.Paketul ajunge la mine in aproximativ 3 saptamani .mai multe detalii la "bogdan_memphys" id d messenger sau 0727110901


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning