Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 5230 NAVI (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/321359-vand-nokia-5230-navi.html)

VaLeX 31-05-12 12:43

Vand Nokia 5230 NAVI
 
2 Attachment(s)
Telefonul a fost luat de nou de la Vodafone , este decodat, merge pe toate retelele.
Am la el toate accesoriile , casti ,incarcator , 3 fete (neagra, rosie si mov) , car kit (numai acela e 70 ron) , cutie ..

pret 350 ron

0748866886

*voi reveni cu poze cu toate accesoriile.

VaLeX 01-06-12 11:35

Re: Vand Nokia 5230 NAVI
 
s-a dat ! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning