Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

Hondarul 09-01-05 22:24

JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a
 
REGULI !!!!!!!!

- se pot pune masini intregi, din diferite unghiuri
- se doresc a fi puse numai masini de serie, sau serie limitata, nu raritati exceptionale
- se pot pune bucati de poza, bucati dintr-o masina semnificative insa, cum ar fi eleronul inclus in tabla de la Dacie, un far escamotabil, o priza de aer, oricum, ceva concludent cat de cat.

Ce NU se pot pune:

- poze cu masini foarte rare, unicate sau cateva exemplare
- poze cu masini prototipuri nemediatizate
- poze cu bucati de masina care nu zic nimic (de ex. poza cu calibra galbena, daca nu stiai poza, nu aveai de unde sa stii ca e calibra)
- poza cu masini din unghiuri imposibile (de dedesubt) sau cu masini lovite de nerecunoscut
- poza cu bucata de masina care nu este de serie.

Daca esti 100 % sigur ca ai ghicit sa bagi poza iar daca nu bagi in 24 ore sa bage altcineva.

TREBUIE MENTIONAT SI MODELUL, NU NUMAI MARCA MASINII !!!!

In fiecare saptamana, cel care va detine cele mai multe raspunsuri corecte, va primi un sticker cu 4tuning !!!!!!!!!!!!

Hondarul 09-01-05 22:35

1 Attachment(s)
Prima poza... :?:

Bogdan_16v 09-01-05 22:50

Blazer/Trailblazer?

Al3xius 09-01-05 23:03

Pajero ? :oops:

KaiseR 09-01-05 23:19

E cumva un jeep? L :D L
Chrysler cumva?

dj05dpx 09-01-05 23:22

Ford Explorer nu? :D :D

Mr.Nice 10-01-05 08:56

Lincoln Navigator




PEACE
:peace:

Hondarul 10-01-05 09:02

E tot americana... Si sunt cateva in Bucuresti... Rivalul lui Navigator dar de la alta firma... Haideti ca este usor... Va deruteaza ca poza e din spate.

the_mav 10-01-05 09:03

chevy escalade...
cumva :roll: :wink: :?:

Hondarul 10-01-05 09:03

E Cadillac ala... dar hai, merge... Baga poza.

the_mav 10-01-05 09:11

1 Attachment(s)
:wink:

Hondarul 10-01-05 09:12

fiat ritmo

the_mav 10-01-05 09:14

ntz... :wink:
da' esti pe aproape...

Hondarul 10-01-05 09:31

LANCIA DELTA... :wink:

the_mav 10-01-05 09:31

Quote:

LANCIA DELTA...
ntz din nou... da' te apropii mult :wink:


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning