Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ATS Classic 13" 7j (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/320560-ats-classic-13-7j.html)

Marica 26-05-12 17:10

ATS Classic 13" 7j
 
3 Attachment(s)
Vand 4 jante ATS CLassic pe 13", 7j, et20. In poze, jantele au cauciucuri 205/50/13 insa jantele se vand dezbracate. Sunt din aliaj super usor. Necesita curatare eventual si o vopsea.
Pret: 150e


Contact: 0748330823

dre73 26-05-12 18:00

Re: ATS Classic 13" 7j
 
ce distanta au prezoanele?

Marica 27-05-12 11:59

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Quote:

Originally Posted by dre73 (Post 5039734)
ce distanta au prezoanele?

4x100

allexandru 30-05-12 08:09

Re: ATS Classic 13" 7j
 
ofer 4 mil pe ele.. daca esti interesat da-mi un semn.. sau suna-ma la 0763437939 sau 0723644320


o zi buna sa ai

Marica 04-06-12 22:40

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Astept oferte!:D

andreibadea 04-06-12 23:01

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Ce bani vrei pe ele incaltate?

Marica 05-06-12 11:54

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Din partea mea le poti lua cum vrei, insa din gume au iesit sarmele.

Marica 12-06-12 21:04

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Schimb cu MTB:D!!!

Marica 26-07-12 22:27

Re: ATS Classic 13" 7j
 
1 Attachment(s)
Valabil! Intre timp am pus 2 jante pe masina mea si le-am vopsit interioarele negre. Pe langa setul asta mai am un set format din 2, 5.5j si 2, 6j. Astept oferte!

allexandru 31-08-12 22:58

Re: ATS Classic 13" 7j
 
salut
lasa-mi PM sau zi-mi pe mess cat vrei pe celelat set adica cele cu 5,5 si 6j.. daca imi faci pret bun poate te scap si de alea ;)

Marica 01-09-12 02:13

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Celelalte sunt pe masina mea. Deci ar trebui sa-mi faci tu o oferta a naibii de buna incat sa le dau jos si sa-mi caut altele.:D

allexandru 01-09-12 08:21

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Quote:

Originally Posted by Marica (Post 5158667)
Celelalte sunt pe masina mea. Deci ar trebui sa-mi faci tu o oferta a naibii de buna incat sa le dau jos si sa-mi caut altele.:D

aaaa.. credeam ca le ai tot de vanzare..
daca cumva le dai.. sa imi zici :)

Marica 07-01-13 23:13

Re: ATS Classic 13" 7j
 
Se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning