![]() |
Vand 16 telefoane la 150 ron!!
1 Attachment(s)
1.Motorola C333 - nu se aprinde
2.Motorola KRZR K1 - se aprinde,intra in meniu si se blocheaza 3.Sagem MyC2-2 - are o problema la mufa de incarcare 4.Samsung A800 - nu se aprinde,geam carcasa ext. spart 5.Vodafone 533 - nu se aprinde 6.Samsung U610 - nu se aprinde 7.VK 2000 - functional,are 2 linii moarte pe display 8.Nokia 6020 - nu se aprinde 9.Nokia 3650 - nu se aprinde 10.Nokia n70 - lipsa tastatura si baterie,nu se aprinde 11.Motorola v3 roz - lipsa baterie,geam exterior spart 12.Motorola v3 d&g - lipsa baterie,carcasa si display sparte 13.Sagem myX5-2 - display spart 14.Sony Ericsson T610 - functional,nu are incarcator 15.Sony Ericsson w800i - display spart 16.Nokia e50 - nu are butonul de on/off , la incarcat se aprinde se vand doar impreuna!! accept schimburi!! contact: 0726608616//yo_andrey_9 |
Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
salut.un nokia 5610 xpress music tzipla pachet complet la cutie la schimb?
|
Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
Quote:
|
Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
accept schimburi!!!
|
Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
Vandute! Se poate inchide.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning