Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand 16 telefoane la 150 ron!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/320237-vand-16-telefoane-150-ron.html)

Andrey_9 24-05-12 20:11

Vand 16 telefoane la 150 ron!!
 
1 Attachment(s)
1.Motorola C333 - nu se aprinde
2.Motorola KRZR K1 - se aprinde,intra in meniu si se blocheaza
3.Sagem MyC2-2 - are o problema la mufa de incarcare
4.Samsung A800 - nu se aprinde,geam carcasa ext. spart
5.Vodafone 533 - nu se aprinde
6.Samsung U610 - nu se aprinde
7.VK 2000 - functional,are 2 linii moarte pe display
8.Nokia 6020 - nu se aprinde
9.Nokia 3650 - nu se aprinde
10.Nokia n70 - lipsa tastatura si baterie,nu se aprinde
11.Motorola v3 roz - lipsa baterie,geam exterior spart
12.Motorola v3 d&g - lipsa baterie,carcasa si display sparte
13.Sagem myX5-2 - display spart
14.Sony Ericsson T610 - functional,nu are incarcator
15.Sony Ericsson w800i - display spart
16.Nokia e50 - nu are butonul de on/off , la incarcat se aprinde

se vand doar impreuna!! accept schimburi!!

contact: 0726608616//yo_andrey_9

stefanandrei000 24-05-12 23:01

Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
 
salut.un nokia 5610 xpress music tzipla pachet complet la cutie la schimb?

Andrey_9 25-05-12 11:28

Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
 
Quote:

Originally Posted by stefanandrei000 (Post 5037534)
salut.un nokia 5610 xpress music tzipla pachet complet la cutie la schimb?

Ai pm!

Andrey_9 29-05-12 00:03

Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
 
accept schimburi!!!

Andrey_9 29-05-12 16:26

Re: Vand 16 telefoane la 150 ron!!
 
Vandute! Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning