![]() |
VW GOLF & BMW CLUB
Aici as vrea ca cei de pe msina mea virtuala v2 (si nu numai) sa faca impreuna un club auto exact ca in realitate.
Tot aici mi-as dorii ca noi sa prezentam exaact ca si pe mmvv2 masinile dar numai modele de VW Golf si BMW.(In specil pisicute si ursuleti). Poze cu ajutorul programului Fraps apoi editate in .jpeg cu paint, Paint.NET sau photoshop. Jocul de aici: http://www.girlshare.ro/2278622.5 Moduri la masini garaje harti:http://www.streetlegalmods.com/list.php?c=dlsl sau http://vstanced.com/list.php?c=slr PS: Va rog mult cat mai realistic. |
Re: VW GOLF & BMW CLUB
Fara suparare dar e o prostie...nu poti sa zici asa ceva pe Masina Mea Virtuala?..E acelasi subiect..nu e off-topic...ai facut degiaba thread-ul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:48. |
- Copyright 2026 4Tuning