Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Trailhawk,mesagerul din viitor (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/31962-trailhawk-mesagerul-viitor.html)

Bogdan_ozzy 28-01-07 16:10

Trailhawk,mesagerul din viitor
 
5 Attachment(s)
Ca si ceilalti producatori americani,Jeep a adus de asemenea o curiozitate la Salonul Auto din Detroit: pe langa elemente de design,conceptul Trailhawk prezinta si cateva noutati tehnice.Pavilionul este compus din trei panouri de sticla,cate unul deasupra partilor stanga si dreapta a masinii si unul mai intins deasupra banchetei posterioare si portbagajului.Fiecare dintre acestea pot fi retrase individual,iar din cauza lipsei montantului central,geamurile laterale se deschid in totalitate.In interiorul conceptului,care dispune de jante de 22 toli,domina consola centrala prelungita,becurile de tip LED si insertiile de aluminiu.Conceptul este propulsat de motorul turbo diesel ecologic Bluetec al celor de la Mercedes, de 3,0 litri si 215 CP.

Mendex 29-01-07 11:28

Re: Trailhawk,mesagerul din viitor
 
interesanta masina. dar la cum arata e mai mult o masina de oras decat un jeep clasic, are o garda foiarte joasa


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning