Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri... (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/3189-tare-masina-pitesti-astept-propuneri.html)

D Y C 07-01-05 21:31

Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri...
 
Care credeti ca e cea mai tare masina din Pitesti? Indiferent de ce intelegeti voi prin asta: cea mai frumoasa, cea mai rapida, cea mai scumpa... Incercati sa argumentati raspunsurile

peugeot 206 07-01-05 21:37

hmm....din cate masini am vazut eu prin pitesti....mi se pare mitsubishi evo 8...unul negru parca...acum sa nu mi-o luati in nume de rau...mai sunt o groaza de alte masini puternice, aspectuase, dar asta mi-a sarit in ochi in ultima vreme

D Y C 07-01-05 21:51

Cred ca pot sa iti spun peste 20-30 de masini care au peste 240 cp din Pitesti. Totusi... hai sa fim seriosi. Daca era un EVO 6 mai ziceam...Dar EVO 8? Ce ti se pare asa tare la masina aia? V-am rugat sa argumentati (daca aveti cu ce)

[Diablo] 07-01-05 21:53

8)

D Y C 07-01-05 22:01

[Diablo] nu ma intelege gresit. Nu am nimic nici cu tine nici cu masina ta. Imi place si o admir. Nu am spus ca nu e masina tare. Dar nu e CEA MAI TARE. Parerea mea...
P.S.: Felicitari. Ai avut prima propunere... Succes la Poll-ul ce va urma

polifem 08-01-05 03:08

hmmmmm ... chiar sunt curios ce mai e \"de luat\" prin piteshti ... :lol::lol::lol::lol: ... e vre-un ferrari pe acolo ... sau vre-un lambo? ... sau poate inca vre-un Evo8 ... geniala mashina !!!

MMihai 08-01-05 10:04

eu zic ca este de luat in considerare si Renaultul 12 Gordini ala AG 12 GOR pentru cat de bine a fost pastrat. oricum este masina de colectie.
PS. poze cu gordiniul vedeti la topicul \"Pitesti (poze cu masini de aici)\"

D Y C 09-01-05 18:26

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"polifem\"
hmmmmm ... chiar sunt curios ce mai e \"de luat\" prin piteshti ... :lol::lol::lol::lol: ... e vre-un ferrari pe acolo ... sau vre-un lambo? ... sau poate inca vre-un Evo8 ... geniala mashina !!!

1. E un Ferrari 512 BB Daytona.

2. Ce zici de CL 55 AMG, SL 600, E 500, Subaru Impreza de 420 CP ( negru - FLY ), 3 Mazda RX8, Mitsubishi 3000 GT, BMW 850 CSI, etc. etc. etc. La Poll vor fi poze cu toate masinile propuse

[Diablo] 10-01-05 18:28

subaru ala nu e din pitesti, e din arges dar nu din pitesti

MMihai 10-01-05 18:38

mda.. sa zice.. oricum subaru asta e din campulung.. tot aia :P :P in fine
dar de restu masinilor ce zici? in curand o sa punem si poze..

sco211 10-01-05 19:06

re
 
toate ca toate dar sa nu vb de craiova...si de supra aia...da ???
:))
votez pt corado vr6...cred k sunt doua...unu rosu si unul albastru...
mai vb de restul... :twisted:

MMihai 10-01-05 19:09

ala albastru AG 16 KOS nu cred ca e vr6.. asa scrie pe spate dar nu stiu ce imi face impresia ca nu este :P :roll:

Gabi 10-01-05 19:32

Re: re
 
Quote:

Originally Posted by \"sco211\"
toate ca toate dar sa nu vb de craiova...si de supra aia...da ???

Supra, exterior de belea, dar e motor aspirat :roll:

Interior
https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0003.jpg

Exteriorul
https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0001.jpg

https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0006.jpg

Motorul
https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0009_235.jpg

D Y C 11-01-05 00:13

Va rog macar INCERCATI sa va limitati la topic

D Y C 11-01-05 00:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"[Diablo
\"]subaru ala nu e din pitesti, e din arges dar nu din pitesti

Fact: din Pitesti pana in Campulung e cam aceeasi distanta ca din Pantelimon in Ghencea


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning