Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand 7 Anvelope excelente (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/318590-vand-7-anvelope-excelente.html)

alynutzu_cvm 13-05-12 13:16

Vand 7 Anvelope excelente
 
4 Attachment(s)
De vanzare
a) 2 cauciucuri Viking SnowTech 2 - 165/70 R13 79 T noi de iarna M+S (fabricate saptamana 41 anul 2011) , 8mm profil (cumparate iarna'11) am factura pe ele luate cu 255 lei bucata ) poza 1

b) 2 cauciucuri Riken Snow Time - 165/70 R13 79 H noi de iarna M+S (fabricate saptamana 34 anul 2010) , 6mm profil (cumparate iarna '10 ) poza 2

c) 2 cauciucuri de vara Nankang CX 668 - 165/70/R13 79 H (fabricate saptamana 10 anul 2010) folosite 2 veri , 5mm profil poza 3

d) 1 cauciuc Rosava Capitan - 165/70/R13 79 T - fabricat saptamana 45 anul 2009 ) toate sezoanele poza 4

e) 2 tetiere scaune fata Dacia

Preturi :
a) 250 lei ambele
Posted Image 200 lei ambele
c) 150 lei ambele
d) 50 lei

Pentru detalii ma gasiti aici sau 0768453204 (reveniti daca nu am semnal-servici )

alynutzu_cvm 25-06-12 07:08

Re: Vand 7 Anvelope excelente
 
Up cu ele

alynutzu_cvm 22-07-12 13:33

Re: Vand 7 Anvelope excelente
 
Preturi noi pentru cauciucuri :
a-220 lei
b-180 lei
c-140 lei

alynutzu_cvm 28-08-12 17:22

Re: Vand 7 Anvelope excelente
 
S-au vandut cele la 220 lei

alynutzu_cvm 18-09-12 18:46

Re: Vand 7 Anvelope excelente
 
S-au vandut si cauciucurile la 200 lei. Raman celelalte la vanzare


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning