![]() |
Intrebare
Deci situatia sta in felul urmator. Tata a cumparat vara trecuta o Dacia Papuc. A facut contract de vanzare cumparare, a luat fiscal de la ala de la care a luat-o insa mai departe nu a fost sa o bage la administratia financiara sau cum naiba se face, sa o treaca pe numele lui....etc
Acuma eu vreau sa vand masina si nu stiu cum sa procedez. Eu nu am cum sa scot fiscal pentru ca nu a fost bagata...putin ajutor va rog? |
Re: Intrebare
Daca vrei sa nu te complici atunci poti proceda la fel cum a cumparat tata tau masina, numai ca e greu sa gasesti acest gen de cumparator.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:44. |
- Copyright 2026 4Tuning