Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Intrebare (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/318428-intrebare.html)

vladinhonet 12-05-12 13:49

Intrebare
 
Deci situatia sta in felul urmator. Tata a cumparat vara trecuta o Dacia Papuc. A facut contract de vanzare cumparare, a luat fiscal de la ala de la care a luat-o insa mai departe nu a fost sa o bage la administratia financiara sau cum naiba se face, sa o treaca pe numele lui....etc

Acuma eu vreau sa vand masina si nu stiu cum sa procedez. Eu nu am cum sa scot fiscal pentru ca nu a fost bagata...putin ajutor va rog?

paulito 17-05-12 18:41

Re: Intrebare
 
Daca vrei sa nu te complici atunci poti proceda la fel cum a cumparat tata tau masina, numai ca e greu sa gasesti acest gen de cumparator.


All times are GMT +2. The time now is 04:44.

- Copyright 2026 4Tuning