![]() |
Pierdere permis ( situatie ciudata )
Deci eu am A1 , si nu-l gasesc , trebuie sa fac B`u acum si din cate am inteles trebuie sa predau vechiul permis , ei bine eu nu-l gasesc , problema e ca ma preseaza timpu , in 20 trebuie sa plec din tara si am nevoie neaparata de permis.Luni vreau sa ma duc sa dau sala , aproape am intors casa pe dos sa gasesc bucata aia de plastic.
Daca il declar pierdut , oare trebuie sa astept? sau decat mi`l da pe celalalt ? Situatia e critica si aiurea. |
Re: Pierdere permis ( situatie ciudata )
dai declaratie ca l-ai pierdut !!
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:46. |
- Copyright 2026 4Tuning