![]() |
Vopsitorie timisoara?
stie careva o vopsitorie buna in timisoara?
|
Re: Vopsitorie timisoara?
sa fie buna si ieftina...
ca bune sunt mai multe care fac treaba destul de ok dar la un pret destul de mare... de ex la mine la bora,vopsit full(toata masina)600 eu aprox...(nimic sofisticat...un negru simplu..) daca aflii ceva sunt si eu interesat |
Re: Vopsitorie timisoara?
m ar interesa in primul rand ceva bun dar si cu un pret rezonabil....
si sa aibe si un tinichigiu bun ca are ceva rugina... daca aflu ceva te anunt... |
Re: Vopsitorie timisoara?
Quote:
SC Fox Paint SRL va ofera: - tinichigerie vopsitorie auto (Banc de redresat caroserii) - cabina vopsire cu cuptor de uscare - polish profesional 3M caroserie (pret complecta cca. 80eur) - polish profesional 3M faruri (pret set 100Ron) - vopsim jenti (pret 50-100eur / set) - reparam carene si vopsim motociclete - daune auto asigurari (CASCO, RCA toate asigurarile) - piese de schimb cu adaosuri minime Va garantam CALITATE si SERIOZITATE maxima, GARANTIE pe lucrarile efectuate si preturi avantajoase. - OFERTA tot anul!! : preturi minime pentru calitatea oferita Contact: tel 0745 388 076 e-mail [email protected] , site www.foxpaint.ro PRETURI INFORMATIVE gasiti pe site & HARTA cu locatia exacta (Calea Sagului) VA ROG sa-mi scrieti pe MAIL pentru alte intrebari sau sugestii (nu prea ajung pe forumuri) sau pe FACEBOOK id Alexandru Pop (unde gasiti si alte poze cu lucrari executate) |
Re: Vopsitorie timisoara?
Quote:
www.foxpaint.ro 0745 388 076 Alexandru Pop |
Re: Vopsitorie timisoara?
curand trebuie sa dau o fuga..
multan |
Re: Vopsitorie timisoara?
ceva noutati...?
cum a iesit lucrarea..... |
| All times are GMT +2. The time now is 03:38. |
- Copyright 2026 4Tuning