Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Vopsitorie timisoara? (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/317719-vopsitorie-timisoara.html)

flaviusgl 07-05-12 17:03

Vopsitorie timisoara?
 
stie careva o vopsitorie buna in timisoara?

soosy 08-05-12 12:07

Re: Vopsitorie timisoara?
 
sa fie buna si ieftina...

ca bune sunt mai multe care fac treaba destul de ok dar la un pret destul de mare...

de ex la mine la bora,vopsit full(toata masina)600 eu aprox...(nimic sofisticat...un negru simplu..)


daca aflii ceva sunt si eu interesat

flaviusgl 08-05-12 15:50

Re: Vopsitorie timisoara?
 
m ar interesa in primul rand ceva bun dar si cu un pret rezonabil....
si sa aibe si un tinichigiu bun ca are ceva rugina...
daca aflu ceva te anunt...

OctavianAlexandruPop 21-05-12 23:49

Re: Vopsitorie timisoara?
 
Quote:

Originally Posted by flaviusgl (Post 5014914)
m ar interesa in primul rand ceva bun dar si cu un pret rezonabil....
si sa aibe si un tinichigiu bun ca are ceva rugina...
daca aflu ceva te anunt...

www.foxpaint.ro - service auto-moto

SC Fox Paint SRL va ofera:

- tinichigerie vopsitorie auto (Banc de redresat caroserii)
- cabina vopsire cu cuptor de uscare
- polish profesional 3M caroserie (pret complecta cca. 80eur)
- polish profesional 3M faruri (pret set 100Ron)
- vopsim jenti (pret 50-100eur / set)
- reparam carene si vopsim motociclete
- daune auto asigurari (CASCO, RCA toate asigurarile)
- piese de schimb cu adaosuri minime
Va garantam CALITATE si SERIOZITATE maxima, GARANTIE pe lucrarile efectuate si preturi avantajoase.
- OFERTA tot anul!! : preturi minime pentru calitatea oferita
Contact: tel 0745 388 076
e-mail [email protected] , site www.foxpaint.ro

PRETURI INFORMATIVE gasiti pe site & HARTA cu locatia exacta (Calea Sagului)

VA ROG sa-mi scrieti pe MAIL pentru alte intrebari sau sugestii (nu prea ajung pe forumuri) sau pe FACEBOOK id Alexandru Pop (unde gasiti si alte poze cu lucrari executate)

OctavianAlexandruPop 22-05-12 00:00

Re: Vopsitorie timisoara?
 
Quote:

Originally Posted by soosy (Post 5014636)
sa fie buna si ieftina...

ca bune sunt mai multe care fac treaba destul de ok dar la un pret destul de mare...

de ex la mine la bora,vopsit full(toata masina)600 eu aprox...(nimic sofisticat...un negru simplu..)


daca aflii ceva sunt si eu interesat

BUN si IEFTIN mai greu,:-) dar ca sa-ți faci o idee despre ce înseamna un preț la vopsirea mașinii tale pe exterior, cu lac de la Glasurit (ca idee de calitatea materialelor) :!: 500 euro inclusiv TVA & materiale :rolleyes2
www.foxpaint.ro 0745 388 076
Alexandru Pop

soosy 23-05-12 10:57

Re: Vopsitorie timisoara?
 
curand trebuie sa dau o fuga..
multan

soosy 27-06-12 22:43

Re: Vopsitorie timisoara?
 
ceva noutati...?
cum a iesit lucrarea.....


All times are GMT +2. The time now is 03:38.

- Copyright 2026 4Tuning