![]() |
Modificare numar inmatriculare
Stiti ca inaintea placutelor de inmatriculare se pune acel suport de plastic. Acum dorinta mea este sa dau jos suportul si placuta sa o pun direct pe masina ( lipita cu banda care are lipici pe ambele parti ). Un alt lucru : as vrea ca dunga aceea neagra de pe marginea placutei sa o fac alba. Se poate sa fac aceste lucruri ( vreau sa stiu daca este legal ):D
|
Re: Modificare numar inmatriculare
este perfect legal. deorece nimeni nu stie ca tu ai dat acea vopsea jos (spal-o cu o carpa cu benzina)
eu mi-am taiat la ghilotina acea dunga. am facut placa sa fie mai ingusta si mai scurta. M-a oprit politia si mi-a zis ca este ceva in neregula cu numarul meu, dar nu is da seama ce:lol: s-au mai bine mergi la inmatriculari si iti mai faci o placa 17 lei costa. pe accea o poti modifica dupa placul tau in caz ca ai ceva problema so o poti scimba cu cea noua. SUCCES |
Re: Modificare numar inmatriculare
mersi mult pt informatii... o sa ma apuc de treaba :lol:
|
Re: Modificare numar inmatriculare
Sunt de acord cu ce a zis si M I V E C .. la fel si eu l-am micsorat taindu-l si nici pana in momentul de fata nu mi-a zis nimic.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:46. |
- Copyright 2026 4Tuning