![]() |
Consiliere
Buna tuturor, poate cineva sa ma consilieze in legatura cu masinile frantuzesti? Intentionez sa-mi cupar o masina dintre cele doua : Renault Laguna 1.9 Diesel S.H an 2006 sau un Pegeaut 407 1.9 HDI, S.h model 2006 , ambele au pretul undeva la 5000 -5500 de euro . Ce sfat imi dati, ca fiabilitate, intretinere, piese? Eu inclin 51 % spre Laguna . Multumesc anticipat. :-)
|
Re: Consiliere
Quote:
Piese scumpe. Ai o suma buna pt un sh, de ce nu optezi pt altceva? |
Re: Consiliere
Quote:
sau Ford Focus 2, cu ceva mai multe optiuni , nu vreau sa ma arunc la un model mai scump si s-o iau cheala . |
Re: Consiliere
Am condus si una si alta. Personal LAGUNA, 407-le e mult mai scump la intretinere. Laguna, neaparat cu ESP si clima
|
Re: Consiliere
salut vreau sa fac un contract vanzare cumparare ptr o dacia 1998 noua neinmatriculata dar proprietarul a schimbat adresa care e pe factura cum procedez
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:06. |
- Copyright 2026 4Tuning