Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   My LowGan DJ 20 DNL (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/317158-my-lowgan-dj-20-dnl.html)

dan.moraru 04-05-12 21:14

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
7 Attachment(s)
Mersi pentru aprecieri.Nu stiu cum ar da cu jante de tabla dublate,am cateva poze cu jantele de tabla pentru iarna.Au fost vopsite rosu mat cum sunt jantele la rat rod-uri,mie personal imi plac.

DJBOSS 04-05-12 23:47

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Frumos,frumos ,sunt ceva loganuri frumoase prin craiova,punei ceva jante pe 17 cu buza in special

dan.moraru 19-05-12 18:11

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
4 Attachment(s)
Mersi.Jante pe 17 nu pun ca bat prea mult la ochi.De cateva zile am colantat capacele oglinzilor si marginea de la grila fata cu portocaliu.Mai sunt bule de aer pe alocuri,dar mie imi place cum se vede,probabil unii sau multi or sa zica ca o fac sorcova asa.Acum ar mai trebui sa vopsesc si jantele portocalii sau sa las jantele asa si sa fac macar etrierii si tamburii.Vedem,oricum este colant si se poate da jos oricand.

VaLeX 19-05-12 18:56

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Quote:

Originally Posted by dan.moraru (Post 5030217)
Mersi.Jante pe 17 nu pun ca bat prea mult la ochi.De cateva zile am colantat capacele oglinzilor si marginea de la grila fata cu portocaliu.Mai sunt bule de aer pe alocuri,dar mie imi place cum se vede,probabil unii sau multi or sa zica ca o fac sorcova asa.Acum ar mai trebui sa vopsesc si jantele portocalii sau sa las jantele asa si sa fac macar etrierii si tamburii.Vedem,oricum este colant si se poate da jos oricand.

Fa-i etrierii portocalii si scrisul de pe jantele la fel .
Mie unul imi place ...

gbry_el_05-RSG 19-05-12 18:59

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
frumoasa dacioara. o stiu de prin oras. stai in craiovita pe la depou de tramvaie daca nu ma insel?

dan.moraru 20-05-12 16:15

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
5 Attachment(s)
@Valex:Da,ar fi o idee buna.
@Gabi:Da,pe acolo stau.
As vrea sa fac si jantele,dar nu imi place cum da modelul asta de Oz-uri facut portocaliu.As merge mai mult pe niste jante in genul BBS RZ sau BBS Mahle sau alte modele cu un pic de buza,facut interiorul portocaliu si buza polisata.

93mrs 21-05-12 19:02

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Frumoasa foc Dane,sa ai grija de ea!Bafta

gabi_dobre 21-05-12 21:56

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
salut....up pt masinuta ta...mi.ai luat vb din gura cu bbs..............si eu caut la mine tot asa.........te.as sfatui la bbs rs......buza polisata...si miezu o culoare sa fie in ton cu restul masinii

iviTe 21-05-12 22:43

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
ce usor ii spui tu gabi bbs rs :)) de parca se gasesc pe toate gardurile si la pret de nimic :))

p.s arata foarte bine loganu !

dan.moraru 27-05-12 11:52

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
@93mrs:Mersi.
@gabi_dobre:BBS RS este un vis frumos,dar scumpe si greu de gasit in 4 prezoane.Am luat BBS RZ (poza 2 de la postul 21) modelul care vine pe Golf3 din fabrica)
@iviTE:sunt de acord cu tine.

gambell 29-05-12 20:56

re
 
te complici ! Arata f bine cu OZ-urile ! cel putin mie imi plac ! eu am Borbet T si cred ca ma scap de ele ... Vinzi OZ-urile ?:lol:

gekvr6 03-06-12 17:22

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Salut , te felicit pentru logan arata intr-un mare fel chiar imi place avand si eu in familie un logan.
Te-asi fii sfatuit sa mergi pe BBS Mahle fiind mult mare rare si foarte rezistente si sunt mult mai frumoase decat ce ai ales , si tin sa te contrazic modelul respectiv este BBS RA
Bafta multa in continuare ....

roby_e1990 03-06-12 20:51

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Superb loganul! :D Si eu sunt pro colatat sau vopsit scrisul de pe jane cu portocaliu si etrierii tot portocalii...
In rest jantele vin perfect. Bafta si spor la modificat:!:

maryus93 04-06-12 12:27

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
Salut!frumoasa masinutza,o parere de a mea crd ca ar da mai bine cu o pereche de jante cu ceva buza si miezul sa-l faci galben ca sa dea cu restul!parerea mea,oricum e super masina imi place mlt ca vad ca e ingrijita!bafta!

roby_e1990 07-06-12 16:03

Re: My LowGan DJ 20 DNL
 
2 Attachment(s)
Uite o idee ce s-ar potrivi cu stilul pe care-l urmezi. Buza portocalie si eventual spitele negre sau cromate cum is astea. Sper sa-ti fie de ajutor. :D


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2024 4Tuning