Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012! (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/317112-cora-tuning-and-sound-targul-auto-cora-12-13-2012-a.html)

lovenady 12-05-12 18:35

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
9 Attachment(s)
am fost si eu azi ,am venit din chitila special ,putine dar bune ,ff frumoase masinile . Si VW TRANSPORTER A TEAM la care am lucrat in PHOTOSHOP a devenit realitate :lol:

Seal 12-05-12 18:45

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
1 Attachment(s)
Pacat ca unii comenteaza aiurea!
Eu am facut demouri toata ziua si cand zic demouri de la 152 db in sus pe muzica! ALL DAY LONG!
Maine o sa vina foarte multa lume din afara Bucurestiului!

PS : atasez 2 mini-clipuri ca sa nu mai existe discutii de genul ca era pustiu !
PPS: si o poza!

https://www.youtube.com/watch?v=3nIrFzYq3z4

https://www.youtube.com/watch?v=5WvhJEGKWjo

radu_cainamisir 12-05-12 20:22

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
4 Attachment(s)
si eu am fost azi ... prima data am crezut ca am gresit adresa:)) dar in mare a fost frumos, cei cu car audio au facut spectacol (atat cati au fost), dar dupa parerea mea masinile de la ghetto cult au fost baza!! Poate ajung si maine si sper sa fie mai multi.

Oricum multe MULUTIMIRI si FELICITARI organizatorilor.
Am facut 156 de poze dar pun doar cateva pt ca nu am acum timp de ele:D Bafta!

rover_cabrio 12-05-12 20:45

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
nu inteleg ...unde e placerea celor au ce arata de nu isi dau interesul ... ? inainte era nebunie cand aveau loc asemenea evenimente !

ktalyn28 12-05-12 20:46

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Prezent si eu, si confirm cele spuse de Seal !!!

sOund 12-05-12 20:56

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Fiecare cu parerea lui. A fost frumos, ne vedem maine!

marius.cmc 12-05-12 21:23

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
bai ce frumos bai =P~
la cate expozitii am fost la nici una nu mi-a placut asa. a fost o nebunie. de cum am venit am innebunit.

prostii, in 3 ani de cand vin la asa ceva in nici un an nu am vazut asa proasta organizare, masini ioc, din 150-200 de locuri pe care era "bataie" am vazut 20 locuri MAXIM cu masini expozate.. aveam de gand sa stau si maine sa vad, dar ce-a fost azi mai bine ma lipsesc. bine ca n-a fost pe plata ca... sigur aveati un castig de 200lei.
adevarul este ca cei de la ghetto.. jos palaria. mai ales pt kys si pt bog.. si mai erau cateva frmoase. in rest..
-------------------------------------------------------------------------------
imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ce am spus mai sus dar cred ca am o foarte mare dreptate.

B-61-KYS 12-05-12 21:31

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
60 Attachment(s)
Un eveniment linistit si placut! cateva poze de azi..

Devu 12-05-12 21:32

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Quote:

Originally Posted by marius.cmc (Post 5020659)
bai ce frumos bai =P~
la cate expozitii am fost la nici una nu mi-a placut asa. a fost o nebunie. de cum am venit am innebunit.

prostii, in 3 ani de cand vin la asa ceva in nici un an nu am vazut asa proasta organizare, masini ioc, din 150-200 de locuri pe care era "bataie" am vazut 20 locuri MAXIM cu masini expozate.. aveam de gand sa stau si maine sa vad, dar ce-a fost azi mai bine ma lipsesc. bine ca n-a fost pe plata ca... sigur aveati un castig de 200lei.
-------------------------------------------------------------------------------
imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ce am spus mai sus dar cred ca am o foarte mare dreptate.

Ce nu intelegeti voi, este ca nu e vina organizatorilor.Ce vreti, sa se roage in genunchi proprietarilor de masini modificate, sa vina la eveniment?Nu, e interesul participantilor, mai ales ca intrarea este gratis...

radu_cainamisir 12-05-12 21:33

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Quote:

Originally Posted by marius.cmc (Post 5020659)
bai ce frumos bai =P~
la cate expozitii am fost la nici una nu mi-a placut asa. a fost o nebunie. de cum am venit am innebunit.

prostii, in 3 ani de cand vin la asa ceva in nici un an nu am vazut asa proasta organizare, masini ioc, din 150-200 de locuri pe care era "bataie" am vazut 20 locuri MAXIM cu masini expozate.. aveam de gand sa stau si maine sa vad, dar ce-a fost azi mai bine ma lipsesc. bine ca n-a fost pe plata ca... sigur aveati un castig de 200lei.
-------------------------------------------------------------------------------
imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ce am spus mai sus dar cred ca am o foarte mare dreptate.


dreptate este... au fost decat doua randuri din toata parcarea aia, iar intre fiecare masina era distanta de 2 locuri cam asa, depinde cum s-au pus:-j dar sa sti ca aveai ce face:D puteai sa merg in cora la un KFC

nu, nu, glumesc, se putea distra o ora-doua sau puteai sa voebesti cu Cosmin ( proprietarul loganului KYS) sau cu ceilalti, in special cei de la ghetto mi-au placut mult, in general toti oamenii au fost deschisi sa sti

sOund 12-05-12 21:33

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Frumoase poze. Toata ziua ai fost cu aparatu la gat:lol:

Mona.Lisa 12-05-12 21:40

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Foarte tare,mi`a placut :D Am ajuns pe la 5 si nu mai erau asa multe masini :sad: maine se va mari prezenta ?

marius.cmc 12-05-12 21:40

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
Quote:

Originally Posted by radu_cainamisir (Post 5020672)
dreptate este... au fost decat doua randuri din toata parcarea aia, iar intre fiecare masina era distanta de 2 locuri cam asa, depinde cum s-au pus:-j dar sa sti ca aveai ce face:D puteai sa merg in cora la un KFC

nu, nu, glumesc, se putea distra o ora-doua sau puteai sa voebesti cu Cosmin ( proprietarul loganului KYS) sau cu ceilalti, in special cei de la ghetto mi-au placut mult, in general toti oamenii au fost deschisi sa sti

asta am si facut. cosmin a fost foarte de treaba si vorbaret, noata zece pentr logan si pt tot ghetto cult. si a fost si distractie, nu pot spune ca nu. ba chiar am stat de la 2 pana la 6 in parcare si am fost si in cora :))

radu_cainamisir 12-05-12 22:39

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
eu acum m-am prins de ce a acceptat cora si mai ales intrarea libera

La cate doze de bere si altele s-au consumat s-au scos si si-a facut si reclama:D

Eu sunt de parere ca nici nu s-a facut asa mare publicitate la eventul asta. Cunosc foarte multi pasionati de tuning care au masini superbe facute cu stil si nici nu au auzit de asta

P.S.- kys-ule cand ai avut timp de poze ca eu te-am vazut acolo la umbra intins sau in masina cum o fassss-aiai

spgbuc 12-05-12 23:03

Re: Cora Tuning & Sound la Targul Auto Cora - 12-13 Mai 2012!
 
ce pot zice cred ca vremurile saloanelor de tuning/ ceculetelor/muzicii in blana a trecut...pentru romanica
Am stat cam 3 ore pe acolo si cu exceptia la x masini care le numeri pe degete + baietii de la car audio nimic de vazut pacat pentru ca loc era...... dar asta e poate e din caza crizei?


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2024 4Tuning