Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar cablu de date pentru nokia 3310 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/3171-cumpar-cablu-date-nokia-3310-a.html)

200SX 05-01-05 17:47

Cumpar cablu de date pentru nokia 3310
 
Cumpar cablu de date pt nokia 3310, (dap exista asa ceva in caz ca va intrebati), stiu si unde sa-l gasesc la www.xgsm.ro dar faza e ca au bagat conditia de comanda de 15$ minim si nu am ce sa iau de la ei de inca 10$ (5$ costa cablul)

asa stie cineva de unde pot lua un cablu dasta?

am fost in piatza la Moghioros unde recomandase cineva aicea pe forum si nu au pt 3310

xxdadixx 05-01-05 18:25

Vreau si eu un Nokia DKU-5 e vreo 630.000. Daca vrei luam impreuna si mi-l trimitzi pe al meu prin ramburs :oops:

CataNOS 05-01-05 19:47

cablul ala la 5 $ nu e de date. nu poti decat sa vezi agenda, sa schimbi logo-urile si msg imagine.
Eu am cablu de date pt 3310 si l-am luat cu 550.000 (si e ieftin la pretul asta). Cu asta poti modifica tot telefonul. Scrie pe la \"tot ceea ce nu poate fi incadrat/ce telefon ai\" cam ce stia 3310-le meu sa faca 8) Acu am un 6600 si nu ma mai ocup de 3310, dar un cablu de date nu costa doar 5 $ in mod sigur.

200SX 05-01-05 20:08

pai nu costa in bucuresti atata,
dar la astia astea sunt preturile sunt cele mai bune de pe piatza care lke-am gasit am luat de la ei io cablu de date pt Motorola E365 6$ (care in bucuresti nu-l gasesti sub 500.000 lei)
am luat pt siemens A35 tot pe la banii astia, si astea 2 cabluri imi merg perfect de ce nu ar merge si ala pt nokia 3310 + ca poza cablului arata exact ce trebuie

deci e bine

xxdadixx mersi de oferta dar e cam complicatie mare, trimit la aia vine prin posta apoi iti trimit tie astept banii, nu astepta dupa mine daca il vrei ia-l tu direct, ca oricum produsul tau face mai mult de 490.000 lei

xxdadixx 05-01-05 21:58

pai asa o sa fac. Eu vroiam sa te ajut sa te incadrezi in suma. :hug: :lol:

200SX 05-01-05 22:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
pai asa o sa fac. Eu vroiam sa te ajut sa te incadrezi in suma. :hug: :lol:

m-am prins mersi mult inca o data

hai ca am gasit la 250.000 lei in Bucuresti

topic inchis delete.....

IS 18 BOG 06-01-05 09:04

dar cablu ptr Nokia 3510i :D ????


All times are GMT +2. The time now is 15:33.

- Copyright 2026 4Tuning