Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   dati-va cu parerea , BMW sau CALIBRA (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/3169-dati-parerea-bmw-calibra.html)

alexutzu 05-01-05 16:38

dati-va cu parerea , BMW sau CALIBRA
 
spuneti si voi din astea doua care va plac mai mult cum arata, LASATI LA O PARTE MOTORIZAREA, doar de aspect vorbind

teddy 05-01-05 17:21

top: bmw-ul respectiv COUPE, calibra, bmw-ul respectiv berlina

aR99bMw 05-01-05 17:47

FARA DISCUTIE.... BMW E36 COUPE!!! :twisted:

ebh 05-01-05 21:55

si eu as zice bmw, dar cum omu' zice ca se refera exclusiv la aspectul exterior, trebuie sa aleg calibra (recunosc ca este o masina cu adevarat frumoasa).

da' bmw-ul e totusi bmw... oricum am impresia ca pisicutza a aparut in 92, deci 91-95 sunt doua modele diferite de bmw seria 3.

Bogdan_16v 05-01-05 22:39

Clar Calibra...mai frumoasa, agresiva, aerodinamica excelenta...

aR99bMw 05-01-05 23:05

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ebh\"

da' bmw-ul e totusi bmw... oricum am impresia ca pisicutza a aparut in 92, deci 91-95 sunt doua modele diferite de bmw seria 3.

pisicutza a aparut din 91-98

NSL_Doru 06-01-05 01:01

Frate cand spui BMW spui BMW nush cum sa explic ...

GolfuletzS 06-01-05 09:08

Opel Calibra.

Toto - BOD 06-01-05 09:48

bmw!! sunt frumoase, comfortabile si cu potential mare de tuning kiar si cele cu motoare mici!

xxdadixx 06-01-05 09:52

Aici as alege bmw. Calibra e mai aerodinamica dar cu tuning exterior BMW-ul imi place mai mult. Plus calibra este masiva ( grea si puturoasa ) iar bordul ala de vectra arata ieftin rau! ( PAREREA MEA )

TNos 06-01-05 09:53

fiind fan BMW si in special E36, normal ca iti recomand pisicuta...din punctul meu de vedere e si mai dinamica si are un look agresiv, dinamic...e o masina ce se preteaza oricarei situatii indiferent daca e modificata la exterior sau nu...

DnI 06-01-05 10:34

calibra !
preturi ieftine la piese.

depinde si ce-ti place tie... daca vrei sa faci drifturi atunci nu prea e buna :) daca vrei sa glisezi pe curbe.. iar nu e buna :)

tng 06-01-05 11:06

Calibra , estetic e mai placut

@Nos@ 06-01-05 11:10

Calibra mi se pare mai frumoasa si este una dintre masinile mele preferate si o gasesti destul de ieftin(pe la 3000 euro inregistrata).Insa si BMW este destul de bun! 8)

akimoto 06-01-05 13:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_Doru\"
Frate cand spui BMW spui BMW nush cum sa explic ...

:lol:
nu te fortza prea tare...


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning