![]() |
Ajutor
Salut, vreau sa cumpar o masina, dar am urmatoarele probleme:
Masina este pe numele prietenei celui cu care am vorbit (asa zice), iar ei sunt din Brasov. El mi-a zis sa procedam asa: facem contractul de vanzare cumparare in Bucuresti (unde stau eu) apoi dupa ce ii dau banii el se va duce in Brasov si va scoate fiscalul, deoarece (spune el) nu poate sa scoata fiscalul fara contractul de vanzare-cumparare. Eu stiam ca se poate scoate fiscalul si fara sa facem contractul respectiv, de aceea asta mi se pare cam suspect. Voi ce parere aveti ? Va multumesc ! |
Re: Ajutor
de scos un fiscal se poate si fara V-C , dar de radiat o masina de la financiar pt instrainare nu se poate fara V-C
|
Re: Ajutor
faci contract dar nu dai nici un ban pana nu vezi fiscalul!!!!!!!!!eu asa am mers pe bunacredinta cu un amic si am ramas cu buza umflata si merg cu masina neinmatriculata de 1 an
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning