Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Vw Golf 4 pareri urgente pls.. (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/316616-vw-golf-4-pareri-urgente-pls.html)

rotaru 29-04-12 22:30

Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
Vreu sami iau un Golf 4 1.8 180 cp ce parere aveti care e consum mediu?ce prob au ingeneral? e cam mult 140000km?
Sunt fiabile?

Fly16 29-04-12 22:31

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
Acest motor este un motor cu un potential uimitor!
Si 140000 de km nu sunt multi ,dar trebuie sa verifici atent masina ca ea sa fi fost ingrijita.

[IlluSioN] 30-04-12 09:54

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
ce motor ? turbo ..sau ?

rotaru 30-04-12 10:13

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
Nu stiu sigur dar mia zis ca e golf 4 gti 1.8 180/132kw. cine stie cate ceva despre accest motor sami zica.

[IlluSioN] 30-04-12 10:15

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
eu am 1.8T dar de 150 de cai ..depinde de ce vrei de la un asa motor ..

rotaru 30-04-12 10:26

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
Vreu sa nu stau toata ziua la service si sa nam treaba cu ea nu merg extrem de tare max 140-150km

danny_doggy67 05-05-12 14:34

salut
 
am si eu o intrebare va rog. am gasit un golf 4 1.9 tdi 4motion i.a spuneti.mi si mie merita? ce consum are ? multumesc

cristiandim4 14-05-12 01:15

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
probleme sigure la vw golf 4 indiferent de motorizare

- bucsi confort brate fata
- bucsi bara stabilizatoare
- flanse amortizor
- caseta directie
- macarale geam

in rest iti recomand cu placere este o masina usor de intretinut
observatia vine din partea unui om din service :P

rotaru 14-05-12 10:00

Re: Vw Golf 4 pareri urgente pls..
 
Quote:

Originally Posted by cristiandim4 (Post 5022272)
probleme sigure la vw golf 4 indiferent de motorizare

- bucsi confort brate fata
- bucsi bara stabilizatoare
- flanse amortizor
- caseta directie
- macarale geam

in rest iti recomand cu placere este o masina usor de intretinut
observatia vine din partea unui om din service :P

Ms de sfat. am ales pana la urma 1.6.16 v merge f. bine .


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning