![]() |
cumpar statie
cumpar statie pt 2 subwoofere !!! vreau sa dau cu ea intrun mac audio mp30 si un jbl gto 1202d astept oferte
id marius_barbu37 |
Re: cumpar statie
|
Re: cumpar statie
nu ms !!! nu am atatia cash
|
Re: cumpar statie
pai se pot intelege multe din ce ai scris u acolo. zi in ce bani te incadrezi
|
Re: cumpar statie
JBL 75.4 - 5 mil.
|
Re: cumpar statie
JBL 75.4 - 5 mil.
|
Re: cumpar statie
2 x JBL GTO 301.1 - 800 lei ambele
|
Re: cumpar statie
pana acum cea a lui MadCow e mai convenabila dar mai asteptam sa vedem ce oferte apar !!! deci up !!! pe ziua de azi
|
Re: cumpar statie
|
Re: cumpar statie
nici o oferta ??
up pt azii |
Re: cumpar statie
se vinde si acesta !!! sau dau diferenta pana la o statie
http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?...=termek_844986 |
Re: cumpar statie
pioneer GM 5100T la 6mil
|
Re: cumpar statie
o las si eu la 6 mil, am nev d bani URGENT
|
Re: cumpar statie
Topikul se poate inchide mi am luat astazi
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:54. |
- Copyright 2026 4Tuning