Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Dacia Logan Pick-up (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/31606-dacia-logan-pick-up.html)

nk_12321 22-01-07 21:11

Dacia Logan Pick-up
 
1 Attachment(s)
Cum am mai zis pe undeva prin forum-ul asta.... Cei de la Dacia incearca sa faca dintr-un model de toate break, wan..... acu si pick-up:rolleyes2 Oare ce urmeaza:?::?::?:

vlad_VSV 22-01-07 21:23

Re: Dacia Logan Pick-up
 
sper ca iti dai seama ca ii virtual....poza?

nk_12321 23-01-07 13:54

Re: Dacia Logan Pick-up
 
1 Attachment(s)
O fi aia virtuala da poza asta mie mi se pare reala.......... nu bag mana in foc ce e asa:!:

sebaaa 23-01-07 14:16

Re: Dacia Logan Pick-up
 
aia prima e virtuala de la 100 m
si a 2-a e posibil sa fie..
cik o sa apara si pick-up..ca sa inlocuiasca berlina pick-up..dar..o sa anunte dacia treaba asta
si nu cred k o sa arate exact exact k masina albastra din poza
asemanator,da..dar exact exact..nu sunt sigur..

Mustang 23-01-07 14:18

Re: Dacia Logan Pick-up
 
ceva imi spune ca nu o sa fie cine stie ce la aspect ;)
nici asta :)

nk_12321 23-01-07 14:19

Re: Dacia Logan Pick-up
 
Eu sper din tot sufletul sa mai schimbe ceva la ea....... ca devine plictisitoare... peste tot vezi numa Logan:rolleyes2

Mustang 23-01-07 14:49

Re: Dacia Logan Pick-up
 
botul ala devine deja ... monoton !

sebaaa 23-01-07 15:43

Re: Dacia Logan Pick-up
 
acuma ..ce sa ii faci
numa la noi ne plangem k devine monoton botu..
daca vezi numa octavia tour ..fabia ..golf 4 ,a 4 si passat-uri 1.9 tdi nu iti este monoton,nu?
ei trebuie sa o faca fiabila si ceva mai puternica(sa aiba cuplu mai mare..poate cativa cai in plus) ca sa poata sa indeplineasca sarcinile necesare unui pick-up..si inlocuirii pick-upului bazat pe berlina
atat..nu trebuie sa faca un pick-up frumos sau extrem de puternic..doar sa isi faca treaba..ce dracu..

Mustang 23-01-07 15:49

Re: Dacia Logan Pick-up
 
cu tot respectu':
alea au un bot acceptabil ... oarecum mai placut ...
loganul ... in preferintele mele ... NU !

AdySoLenZa 23-01-07 16:23

Re: Dacia Logan Pick-up
 
Pana apare pick-up-ul apare Jeep-ul am vazut azi un articol in Libertatea cum ca dacia ar scoate cu ajutorul celor de la nissan(platforma x-trail) prin 2009 un model jeep.Am vazut si poza si arata destul de bine...

Mustang 23-01-07 17:54

Re: Dacia Logan Pick-up
 
Quote:

Originally Posted by AdySoLenZa (Post 711592)
Pana apare pick-up-ul apare Jeep-ul am vazut azi un articol in Libertatea cum ca dacia ar scoate cu ajutorul celor de la nissan(platforma x-trail) prin 2009 un model jeep.Am vazut si poza si arata destul de bine...

ala da ... ie acceptabil ;)

nk_12321 23-01-07 21:06

Re: Dacia Logan Pick-up
 
No ca m'atzi facut curios..... si am cautat pe google si nu am gasit nik........ Poate avetzi si voi o poza sa o punetzi aci ;) ca sa o vedem si noi :)

Andrey` 23-01-07 22:12

Re: Dacia Logan Pick-up
 
da,dar poza e informativa....daca scoate si jeep cu acelasi bot :)) s`a terminat ;)) poza de care zice ady...e tot cu acelasi bot..numai q roti mari :))

dogy_10 23-01-07 22:29

Re: Dacia Logan Pick-up
 
dak scot astia de la dacia un lgn drop-side, cu tractiune integrala si cu un motor diesel acceptabil, eu sunt primul care cumpar unu, nu tre sa fie nush ce la aspect ca nu merg la agatzat bagaboante cu el :)

sebaaa 23-01-07 22:32

Re: Dacia Logan Pick-up
 
azi s-a lansat logan dubita
a dat la stiri
e mcv cu geamurile acoperite si nimic dupa scaunele din fatza
de maine se poate comanda
cine mai doreste cine mai pofteste;)?
cand baga si ei masini negre la fabricatie?:)
ar arata chiar misto


All times are GMT +2. The time now is 08:06.

- Copyright 2024 4Tuning