![]() |
Seat Leon TDI vs putere asemanatoare
Seat Leon 1.9TDI 110hp nemodificat ,fara chip pe el si alte turbulente :)
|
Daca nu ai chip ... si ai 110 ... Eu am 100 1.6, fara modificari la motor.
Vrei? 8) |
Ce inseamna putere asemanatoare ??? 122 cp (in talon, ca acum au mai murit saracii de ei... :cry: ) e bine ?
|
bossu 115 cp opel kadett gsi...si la pariu daca vrei.. :D
|
Daca vreti ma dau cu voi that's no problem...sper sa fie si adevarat ce ziceti voi pt ca urmaresc acest forum aproape zilnic(chiar daca nu postez pe el) si nu mi s-ar parea corect sa aveti masini tunarite si sa ziceti aiurea ca au mai putini cai...E ca si cum s-ar da o dacie cu un bmw.Dar ma rog i don't care.....it's all about fun here. :)
Pana akum nu m-am dat decat cu un logan la stop care nu prea a inteles mai nimik si un e classe (cdi) nu mai stiu de care exact care m-a facut. That's it. JUST SAY WHERE AND WHEN! |
Daca esti pe forumu zilnic ar trebui sa cunosti masinile baietilor! :) :)
|
pai nu?:)
|
salut ... vreau sa ma dau eu cu tine . Da-mi PM daca te tzine .
|
De unde esti? Cel mai bine, daca ne dam la urmatorea cursa legala ...
|
pai cand e urmatoarea legala vin si ma dau cu voi
|
HolySoul tu ce masina ai?
|
chiar....cand e urmatoarea legala ? :roll: :ballbounc :ballbounc :paper:
|
beats me
|
eu am un opel vectra 1.6 de 101 cai
E STOCK MASINA . Deci daca ai masina tunata si te-ai dat cu mine sa nu te aud laudandu-te ca m-ai facut ca avem masini la fel. .. |
eu ma dau....si a mea e stock
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning