Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand ghete!!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/31583-vand-ghete.html)

B_12_JOY 22-01-07 15:51

Vand ghete!!!
 
6 Attachment(s)
Sunt nepurtate deloc doar ce au fost purtate odata a fost plekt cu masina pana la facultate si inapoi atat ca dupa lea lasat ca ii erau prea mari . . . .. marimea este un 42 . . . .pozele de mai jos . . sunt cu ghetele dar nu ale baiatului acesta sunt exemplu . . . ca sa nu credeti ca sunt acelea ce par folosite :) pt mai multe detalii pe mess b_12_joy

pretul este de 2,8 mil negociabil


All times are GMT +2. The time now is 13:07.

- Copyright 2026 4Tuning