Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colt Legislativ (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ.html)
-   -   Numar de tip c pe auto (https://forum.4tuning.ro/221-colt-legislativ/315648-numar-tip-auto.html)

alex_mecanicu2007 23-04-12 01:59

Numar de tip c pe auto
 
1 Attachment(s)
Mi-am montat si eu pe golf un nr de tip c.
Sunt interesat cei ce au avut astfel de numere daca au avut pana acum probleme cu politia.

tzunny 23-04-12 09:48

Re: Numar de tip c pe auto
 
Daca nu se vor lua de dimensiunea placutei de inmatriculare, sigur se vor lega de amplasarea ei in alt loc decat cel stabilit de fabricant. A patit-o un prieten cu placuta de dimensiuni normale, dar montata ca la tine, gen "Alfa Romeo".

alex_mecanicu2007 24-04-12 00:35

Re: Numar de tip c pe auto
 
Si daca ii arat ca bara nu are loc pt numar? fiind bara americana,bandou plin.

bullet-esr 04-05-12 21:33

Re: Numar de tip c pe auto
 
ideea e sa nu te opreasca pentru alceva si sa se lege si de treaba asta. argumentul ca bara e de tip american nu stiu daca tine prea bine...


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning