![]() |
Numar de tip c pe auto
1 Attachment(s)
Mi-am montat si eu pe golf un nr de tip c.
Sunt interesat cei ce au avut astfel de numere daca au avut pana acum probleme cu politia. |
Re: Numar de tip c pe auto
Daca nu se vor lua de dimensiunea placutei de inmatriculare, sigur se vor lega de amplasarea ei in alt loc decat cel stabilit de fabricant. A patit-o un prieten cu placuta de dimensiuni normale, dar montata ca la tine, gen "Alfa Romeo".
|
Re: Numar de tip c pe auto
Si daca ii arat ca bara nu are loc pt numar? fiind bara americana,bandou plin.
|
Re: Numar de tip c pe auto
ideea e sa nu te opreasca pentru alceva si sa se lege si de treaba asta. argumentul ca bara e de tip american nu stiu daca tine prea bine...
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning